Prasy

Prasy KUHN są tworzone w jednym celu, jakim jest formowania wysokiej jakości bel niezależnie od warunków roboczych. Wydajność robocza oraz jakość zwinięcia i gęstość bel mają decydujące znaczenie dla opłacalności prasowania. Wyjątkowe zalety i innowacyjność pras KUHN wyróżniają te maszyny pod względem jakości pracy. Aby sprostać wymaganiom klientów, firma KUHN oferuje najwszechstronniejszą gamę pras na rynku.

Prasy do bel okrągłych

Aby sprostać Twoim wymaganiom, firma KUHN oferuje najwszechstronniejszą gamę pras zwijających stałokomorowych i zmiennokomorowych na rynku. Prasy zwijające KUHN gwarantują formowanie bel o idealnych kształtach i mocnym zagęszczeniu nawet w najtrudniejszych warunkach roboczych. Zapoznaj się z ofertą pras zwijających KUHN dostosowanych do oczekiwań rolników!

Przeczytaj więcej

Wielkogabarytowe prasy kostkujące

Formowanie bel o wysokim stopniu zgniotu ze wszystkich materiałów żniwnych to cecha, która zdecydowanie wyróżnia wielkogabarytowe prasy kostkujące firmy KUHN na rynku tych maszyn. Przy niepewnych warunkach pogodowych liczy się każda minuta. Prosta, ale jednocześnie przemyślana technologia komory wstępnego zgniotu POWER DENSITY pozwala dostosować pracę maszyny do każdych warunków polowych. Prasy serii SB oraz LSB doskonale radzą sobie z każdym materiałem żniwnym. Idealny kształt formowanych bel, w połączeniu z wysoką wydajnością i niezrównaną trwałością maszyny sprawiają, że prasy KUHN serii LSB oraz SB to opłacalna inwestycja. Wielkogabarytowe prasy kostkujące KUHN wyposażone są w szereg prostych i zarazem skutecznych rozwiązań zapewniających wydajność na miarę Twoich potrzeb. Perfekcyjnie ukształtowane, spójne, kwadratowe bele - tego oczekują wszyscy rolnicy. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w produkcji pras, nasze maszyny formują bele twarde jak skała.

Przeczytaj więcej

Prasoowijarki

Po dokładnym skoszeniu, przetrząśnięciu i zgrabieniu materiału, kiszonka musi zostać zabezpieczona na potrzeby przechowywania. Belę należy jak najszybciej owinąć szczelnie folią, aby zapobiec stratom wartości odżywczej paszy. Oferowane przez KUHN prasoowijarki są obsługiwane przez jedną osobę. Niezależnie od tego, czy prasoowijarka jest stałokomorowa czy zmiennokomorowa, bela jest owijana w ciągu zaledwie kilku sekund, co przekłada się na doskonałą jakość paszy.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka prasoowijarki do beli okrągłych KUHN i-BIO+.

   i-BIO+

   Ultrakompaktowa i lekka prasoowijarka stałokomorowa.

  • Sylwetka prasoowijarki stałokomorowej KUHN FBP 3135 BalePack

   FBP 3135

   Prasoowijarka stałokomorowa przeznaczona do pracy z najtrudniejszymi materiałami.

  • Zarys zmiennokomorowej prasoowijarki KUHN VBP 3200

   VBP 3200

   Zmiennokomorowa prasoowijarka do wielu upraw

  • Konstrukcja VBP 7100

   VBP 7100

   Wysokowydajny zmienna komora BalePack dla najbardziej wymagających klientów.

dealer finder map for KPL