Opryskiwacze

Odkryj opryskiwacze, które łączą w sobie wydajność i wszechstronność, aby sprostać przyszłym celom i zmniejszyć koszty ochrony upraw.

Opryskiwacze zawieszane

Zawieszane opryskiwacze KUHN łączą w sobie precyzję i komfort obsługi.Mogą być wyposażone w stalowe lub aluminiowe belki polowe składane manualnie lub hydraulicznie. Polietylenowe zbiorniki o pojemności od 600 do 1800 l charakteryzują się dużą wytrzymałością i są odporne na działanie promieni UV. KUHN oferuje szeroki wybór opcji wyposażenia, między innymi sterowniki CAN BUS, które pozwalają dostosować opryskiwacz do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka OPTIS 800

   OPTIS

   Niedrogi, prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu opryskiwacz

  • OMNIS sylwetka

   OMNIS

   Niedrogi, prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu opryskiwacz

  • Sylwetka opryskiwacza DELTIS 2

   DELTIS 2

   Precyzyjny oprysk, dzięki łatwej obsłudze

  • Sylwetka opryskiwacza ALTIS 2

   ALTIS 2

   Precyzyjny oprysk, dzięki łatwej obsłudze

Przednie zbiorniki

Szukasz maszyn, które pozwalają na większą niezależność i elastyczność pracy? Idealnym rozwiązaniem są opryskiwacze frontalne. Zwiększają wydajność opryskiwacza zawieszanego i równoważą obciążenie ciągnika, jednocześnie zachowując kompaktowość zestawu. Opryskiwacz jest łatwy w obsłudze i razem z opryskiwaczem zawieszanym z tyłu ciągnika pozwala uzyskać wydajność porównywalną do wydajności opryskiwacza zaczepianego lub samojezdnego. Szeroki wybór opcji dostosowanych do różnych oczekiwań użytkowników sprawia, że opryskiwacze frontalne optymalizują zabiegi ochrony roślin.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka opryskiwacza frontalnego PF

   PF

   Zwiększenie zasięgu o 100% oznacza zwiększenie wydajności roboczej

Opryskiwacze zaczepiane

Zaczepiane opryskiwacze KUHN to bogato wyposażone maszyny z aluminiowymi belkami polowymi, poliestrowym zbiornikiem i sterowaniem CAN BUS lub ISOBUS, zapewniające wyjątkowy komfort obsługi i wysoką jakość pracy. Szeroki wybór opcji oraz doskonały system stabilizacji belki polowej sprawiają, że opryskiwacze KUHN są bardzo doceniane przez użytkowników. Opryskiwacze zaczepiane KUHN pozwalają na precyzyjną pracę poprzez sterowanie sekcjami lub poszczególnymi rozpylaczami za pomocą GPS, itp. Opryskiwacze KUHN to wygoda, wydajność i bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej

  • LEXIS sylwetka maszyny rolniczej

   LEXIS

   Zaprojektowany z myślą o precyzyjnym oprysku i łatwej obsłudze

  • METRIS 2 sylwetka maszyny rolniczej

   METRIS 2

   Precyzyjny oprysk przy dużej wydajności roboczej

dealer finder map for KPL