Opryskiwacze zaczepiane

Zaczepiane opryskiwacze KUHN to bogato wyposażone maszyny z aluminiowymi belkami polowymi, poliestrowym zbiornikiem i sterowaniem CAN BUS lub ISOBUS, zapewniające wyjątkowy komfort obsługi i wysoką jakość pracy. Szeroki wybór opcji oraz doskonały system stabilizacji belki polowej sprawiają, że opryskiwacze KUHN są bardzo doceniane przez użytkowników. Opryskiwacze zaczepiane KUHN pozwalają na precyzyjną pracę poprzez sterowanie sekcjami lub poszczególnymi rozpylaczami za pomocą GPS, itp. Opryskiwacze KUHN to wygoda, wydajność i bezpieczeństwo.

Opryskiwacze zaczepiane Aktualności i oferty

LEXIS

LEXIS to podstawowy model wśród zaczepianych opryskiwaczy KUHN, stworzony na potrzeby gospodarstw z produkcją roślinną i mieszaną. Wyposażony w zbiornik o pojemności 2400 l, 3000 l lub 3800 l oraz belki polowe od 18 m do 28 m, spełnia wymagania każdego użytkownika.

METRIS 2

METRIS 2 to flagowy model wśród zaczepianych opryskiwaczy KUHN, stworzony na potrzeby gospodarstw z produkcją roślinną. Wyposażony w zbiornik o pojemności 3200 l lub 4100 l oraz belki polowe od 18 m do 38 m, spełnia wymagania każdego użytkownika.

dealer finder map for KPL