Praca w firmie KUHN

ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z KUHN

Rozwijaj swoją karierę w KUHN, gdzie nie tylko budujemy zaawansowane technologicznie maszyny dla rolników, ale także kształtujemy przyszłość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Dołącz do naszej podróży, której celem jest wspieranie bardziej ekologicznego jutra, przy równoczesnym dbaniu o jakość na każdym kroku. W firmie KUHN Twoja praca nabiera głębokiego znaczenia - bądź częścią czegoś większego i poczuj prawdziwą dumę ze swojej pracy.

Nasz zespół

Naszym największym atutem są ludzie. Wierzymy w wartość każdej osoby i angażujemy się w wysłuchiwanie i wspieranie naszych pracowników. Dzięki ukierunkowaniu na pracowników ustanowiliśmy trzy filary, które odzwierciedlają  zaangażowanie na rzecz naszych ludzi.

The quality of our staff and their commitment is what determines the performance of the company

Zaangażowanie 

Jakość pracy naszego zespołu, i jego zaangażowanie w realizację celów jest tym, co decyduje o wynikach firmy. Lojalność pracowników jest budowana przez:

  • Wzmacnianie naszych pracowników poprzez powierzanie im indywidualnych zadań i budowanie w nich poczucia odpowiedzialności za swoją pracę.
  • Zachęcanie do otwartej i konstruktywnej komunikacji, w której każdy głos jest słyszany i doceniany.
We believe that continuous learning is the foundation for individual and collective growth

Umiejętności 

Wierzymy, że ciągłe uczenie się jest podstawą rozwoju osobistego i całego zespołu. Inwestujemy w rozwój umiejętności naszych pracowników i wspieramy szkolenia dostosowane do potrzeb każdej osoby. Ciągłe uczenie się jest kluczowym motorem postępu i innowacji, dzięki któremu nasi pracownicy stają się doświadczonymi profesjonalistami, gotowymi sprostać wyzwaniom nieustannie zmieniającego się świata. To indywidualne i zbiorowe umiejętności Firmy sprawiają, że Grupa działa i rozwija się.

We don't just build machines, we build lasting relationships

Lojalność

Nie budujemy tylko maszyn, budujemy trwałe relacje. Utrzymanie pracowników jest jednym z naszych kluczowych celów. Chcemy stworzyć środowisko pracy, w którym  pracownicy nie tylko czują się doceniani, ale także mają poczucie więzi z  firmą i naszymi wartościami. O naszym zaangażowaniu w ich dobre samopoczucie i rozwój zawodowy świadczy niewielka rotacja. Inwestujemy w naszych pracowników, aby zapewnić długoterminową przyszłość KUHN.

Mobilność geograficzna

Firma KUHN jest obecna na całym świecie dzięki 11 fabrykom i 11 centrom dystrybucyjnym. Dołączenie do KUHN oznacza bycie częścią globalnej firmy, która zachęca swoich pracowników do mobilności geograficznej. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz ubiegać się o pracę w dowolnym kraju, w którym się znajdujemy.
Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, możemy pomóc Ci odnieść sukces.

Zobacz naszą obecność na całym świecie

Szkolenie

Wiemy, że w dzisiejszym świecie siła firmy pochodzi przede wszystkim od jej pracowników. Dlatego też inwestujemy znaczne środki w szkolenia i rozwój pracowników.
Zapewniając odpowiednie szkolenia, pomagamy każdemu pracownikowi w zdobywaniu nowych umiejętności, zwiększających jego potencjał i budujących karierę.

Kuhn North America Employee Meeting

Proces rekrutacji

1. WYSYŁANIE APLIKACJI

Aby dołączyć do Grupy KUHN, niezależnie od tego, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy, zgłoszenie jest pierwszym krokiem. Nasza strona internetowa upraszcza ten proces, niezależnie od tego, czy aplikujesz na konkretne stanowisko, czy wysyłasz ogólny wniosek, gwarantując sprawne zarządzanie Twoją aplikacją.

2. ANALIZA APLIKACJI

Po otrzymaniu aplikacji jest ona analizowana przez dział HR. Jeśli wyrazisz zgodę rozpatrzymy Twoją aplikację w odniesieniu do wszystkich aktualnych ofert pracy, nawet jeśli została ona wysłana w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy.

3. PIERWSZY KONTAKT

Dział HR może skontaktować się z Tobą na pierwszym etapie weryfikacji. W większości przypadków pierwszy kontakt odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu, w celu wyjaśnienia pewnych kwestii zawartych w aplikacji. Na przykład  czy chcesz podróżować, czy nie, Twojej dyspozycyjności i celów zawodowych.

4. ROZMOWA

Po przejściu pierwszego etapu rekrutacji kandydaci spotkają się z odpowiednimi menedżerami i specjalistami ds. zasobów ludzkich, w celu oceny ich umiejętności.
W przypadku niektórych stanowisk proces rekrutacji może obejmować ocenę behawioralną przy użyciu testu Predictive Index. Informacje zostaną przekazane z wyprzedzeniem.

5. OFERTA PRACY

Odpowiedni menedżerowie i dział HR podejmują decyzję na podstawie Twojej aplikacji. Następnie dział HR składa wybranemu kandydatowi ofertę zatrudnienia.

6. TWOJE PRZYJĘCIE

W firmie KUHN dbamy o to, aby nowi członkowie zespołu od samego początku czuli się częścią rodziny. Nasze wdrożenie zapewnia wgląd w strategię, organizację i produkty firmy. Każdy nowy pracownik może zostać przydzielony do swojego mentora już od pierwszego dnia pracy, co zapewnia niezbędne wsparcie dla płynnej integracji, umożliwia szybkie zrozumienie środowiska oraz sprzyja silnemu i zmotywowanemu początkowi jego podróży z nami.

KUHN Parts activities

Zobacz wszystkie oferty pracy

Wyszukaj wszystkie oferty pracy

Często zadawane pytania

  • Aby aplikować na wolne stanowisko, wystarczy kliknąć zakładkę „Możliwości zatrudnienia” i wyszukać stanowisko, które Ci odpowiada. Następnie system poprosi Cię o wypełnienie internetowego formularza aplikacyjnego. Na naszej stronie znajduje się wykaz wolnych stanowisk, ale Grupa KUHN jest zawsze otwarta, więc jeśli nie możesz znaleźć stanowiska odpowiadającego Twoim umiejętnościom, prześlij do nas aplikację bez wskazania konkretnego stanowiska.

  • Jedna aplikacja wystarczy, aby kandydować na kilka wolnych stanowisk. Dział HR przeprowadzi globalną analizę Twojego profilu pod kątem wszystkich wolnych stanowisk.

  • Ten system informuje o wolnych stanowiskach odpowiadających Twoim kwalifikacjom. Dzięki temu nie przegapisz interesujących ofert.

  • Jeżeli Twój profil będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom, nasz Dział HR skontaktuje się z Tobą w ciągu miesiąca. Brak odpowiedzi w tym czasie oznacza, że aplikacja nie została przyjęta.

  • Zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności w zakresie rekrutacji, dzięki której poznasz zasady regulujące sposób, w jakim gromadzimy, wykorzystujemy, udostępniamy, przechowujemy i zabezpieczamy Twoje dane osobowe podczas procesu rekrutacji.