Owijarki bel

Kluczową częścią procesu przygotowywania kiszonki jest owijanie bel folią w celu zakonserwowania i magazynowania paszy. Owinięcie beli folią zapobiega utracie składników pokarmowych, dzięki czemu pasza zachowuje maksymalną wartość odżywczą do zakończenia okresu składowania. Firma KUHN oferuje najszerszą i najbardziej kompletną gamę wszechstronnych owijarek na rynku. Owijarki KUHN są szybkie, wydajne i przede wszystkim niezawodne. Oferta firmy obejmuje różne modele, poczynając od stacjonarnych owijarek do bel okrągłych, aż po duże owijarki do bel prostopadłościennych wykorzystywane przez firmy usługowe. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom technicznym, owijarki KUHN znacząco pomagają w dobrym zakonserwowaniu i magazynowaniu wysokiej jakości paszy.

Owijarki bel okrągłych

Każdy etap procesu owijania wymaga koordynacji z uwzględnieniem charakterystyki materiału, warunków na polu i warunków pogodowych, a także sposobu obchodzenia się z belami i ich przechowywania. Firma KUHN oferuje oszczędne, przyjazne dla środowiska i ergonomiczne rozwiązania w zakresie owijania bel okrągłych. Owijarki KUHN RW do bel okrągłych dostępne są w wersji zawieszanej lub ciągnionej i są wyposażone w stół obrotowy. Każdy model może owijać bele okrągłe o średnicach od 1,00 m do 1,50 m i szerokości 1,25 m.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka owijarki KUHN RW 1110

   RW 1110

   Zawieszana 3-punktowo owijarka ze stołem obrotowym

  • Sylwetka owijarki KUHN RW 1200 samodzielnie ładującej okrągłe bele

   RW 1200

   Zawieszana 3-punktowo samoładująca owijarka z ramionami obrotowymi

  • Sylwetka samoładującej owijarki bel okrągłych KUHN RW 1410

   RW 1410-1610

   Doczepiane, samoładujące owijarki ze stołem obrotowym

  • Sylwetka wbudowanej owijarki bel KUHN RW 1810 wysokiej wydajności

   RW 1810

   Doczepiana, samoładująca owijarka o wysokiej szybkości pracy z ramionami obrotowymi

Owijarki bel prostopadłościennych i okrągłych

Owijarki KUHN zostały zaprojektowane do pracy w każdych warunkach. Doskonałe owijanie bel w połączeniu z wysoką wydajnością i niezrównaną trwałością sprawiają, że owijarki KUHN to opłacalna inwestycja. Firma KUHN oferuje oszczędne, przyjazne dla środowiska i ergonomiczne rozwiązania w zakresie owijania bel okrągłych i prostopadłościennych. Owijarki KUHN SW do bel okrągłych i prostopadłościennych są dostępne w wersji zawieszanej lub ciągnionej. Poszczególne modele są dostosowane do owijania bel prostopadłościennych średniej i dużej wielkości oraz bel okrągłych.

Przeczytaj więcej

  • model KUHN SW 1114

   SW 1114

   3-punktowa, średniej wielkości, owijarka bel okrągłych i prostopadłościennych

  • Sylwetka samoładującej owijarki bel SW 1614

   SW 1614

   Doczepiana, samoładująca owijarka do bel okrągłych i prostopadłościennych o średniej wielkości

  • Sylwetka hybrydowego modelu owijarki bel KUHN SW 4014

   SW 4014

   Samoładująca, w pełni automatyczna, owijarka bel o podstawie prostokątnej lub okrągłej

dealer finder map for KPL