Owijarki bel prostopadłościennych i okrągłych

Owijarki KUHN zostały zaprojektowane do pracy w każdych warunkach. Doskonałe owijanie bel w połączeniu z wysoką wydajnością i niezrównaną trwałością sprawiają, że owijarki KUHN to opłacalna inwestycja. Firma KUHN oferuje oszczędne, przyjazne dla środowiska i ergonomiczne rozwiązania w zakresie owijania bel okrągłych i prostopadłościennych. Owijarki KUHN SW do bel okrągłych i prostopadłościennych są dostępne w wersji zawieszanej lub ciągnionej. Poszczególne modele są dostosowane do owijania bel prostopadłościennych średniej i dużej wielkości oraz bel okrągłych.

SW 1114

KUHN SW 1114 jest modelem z szybkim zaczepem, idealnym do operacji typu "owiń i odłóż na stertę" na polu lub w gospodarstwie. Owijanie w miejscu składowania oznacza mniejsze ryzyko wiążące się z uszkodzeniem folii. Dobra kombinacja sprzętowa w sytuacji, gdy pracę wykonuje tylko jedna osoba.

SW 1614

KUHN SW 1614 jest doczepianym modelem samoładującej owijarki, doskonale sprawdzającym się wszędzie tam, gdzie od maszyny wymaga się dużego udźwigu i wydajności. Owijarka ta może być sterowana ręcznie lub przez komputer, tak aby jak najlepiej spełnić potrzeby użytkownika.

SW 4014

Wprowadzając na rynek model SW 4014, firma KUHN dokonuje prawdziwej rewolucji w dziedzinie owijania bel. Ta wszechstronna, samoładująca owijarka bel okrągłych i prostopadłościennych posiada unikalną, opatentowaną funkcję w pełni automatycznego owijania bel.

dealer finder map for KPL