Oryginalne części zamienne

Dzięki oryginalnym częściom KUHN możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie przebiegać bez zakłóceń. Nasze odlewnie, kuźnie i ultranowoczesne zakłady produkcyjne umożliwiają nam produkcję części zamiennych, które przetrwają próbę czasu. Ogranicz przestoje dzięki zapasom naszych autoryzowanych dealerów KUHN! Gwarantują oni dostępność i krótkie terminy realizacji.

Oryginalne części zamienne do pras i owijarek

Aby utrzymać optymalną wydajność i wydłużyć żywotność maszyn do belowania i owijania, nic nie może się równać z zastosowaniem oryginalnych części. Dzięki nieustannemu zaangażowaniu w innowacyjność i n...

Oryginalne części do kosiarki wysięgnikowej

Posiadając kosiarkę na wysięgniku KUHN, należy pamiętać o częściach eksploatacyjnych, takich jak bijaki i młotki. Części te odgrywają kluczową rolę w sprawnym działaniu maszyny i jakości wykonywanej p...

Oryginalne części zamienne do rozdrabniaczy

Jako przedsiębiorca rolny wiesz, jak ważna jest regularna obsługa serwisowa maszyn rolniczych, aby zapewnić ich optymalną wydajność i wydłużyć ich żywotność. W przypadku rozdrabniacza KUHN, oryginalne...

Oryginalne części zamienne do siewników

Oferujemy wszystkie oryginalne części zamienne do siewników KUHN. Oferta części do siewników obejmuje wszystko, czego potrzebują rolnicy, aby zapewnić dokładne i równomierne wysiewanie nasion. Bez wzg...

Oryginalne części zamienne do opryskiwaczy

Dla prawidłowego wzrostu upraw, stosowanie środków musi być precyzyjne, dlatego ważne jest, aby poszczególne części opryskiwacza były w dobrym stanie. Nie można pozwolić sobie na przerwanie oprysku w ...

Oryginalne części zamienne do maszyn zielonkowych

Jeżeli części zamienne do maszyn do produkcji siana i kiszonki nie są odpowiednio dobrane, pasza może być gorszej jakości. Wybór części rolniczych jest ważnym elementem dla uzyskania dobrych zbiorów....

Oryginalne części zamienne do maszyn uprawowych

Z satysfakcją przedstawiamy pełną ofertę części zamiennych przeznaczonych specjalnie do maszyn rolniczych KUHN. Dostępnych jest wiele części zamiennych do maszyn uprawowych aktywnych lub biernych. Poc...

Oryginalne części zamienne do pługów

Aby skutecznie orać, ważne jest, aby wybrać odpowiednie części do swojej maszyny. Części do pługów KUHN zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego pługa KUHN. Biorąc pod uwagę, że te...

Jak ograniczyć zużycie części roboczych?

Twoje obszary działania

Vitesse d'avancement

Prędkość 

Prędkość jazdy jest ważnym parametrem, który silnie wpływa na żywotność części roboczych. Zwiększenie prędkości pracy dwukrotnie, czterokrotnie przyspiesza zużycie części.

Compaction

Zagęszczenie gleby

Prędkość i metoda uprawy wpływają na żywotność części roboczych. Prawidłowe ustawienie maszyny optymalizuje również głębokość roboczą, ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza zapotrzebowanie na moc pociągową. 

Twoje ograniczenia

Les conditions sèches impact l'usure de vos pièces détachées agricole.

Wilgotność gleby 

Praca w suchych warunkach znacznie zwiększa zużycie. Co więcej, praca na zamarzniętym podłożu wpływa na zużycie, podczas gdy praca na wilgotnej glebie może ograniczyć ten problem. 

type de sol pour vos pièces détachés agricole

Typ gleby

Struktura gleby na poszczególnych polach znacznie się różni. Zużycie zależy w dużej mierze od rodzaju gleby. Na przykład na glebach piaszczystych części będą zużywać się szybciej. 

Jak części KUHN mogą Ci pomóc?

Części rolnicze KUHN są projektowane tak, aby idealnie pasowały do maszyn, do których zostały stworzone. Są one produkowane specjalnie z myślą o danej maszynie, aby zapewnić optymalną wydajność, zmniejszyć zapotrzebowanie na moc i zapewnić płynną pracę całej maszyny. 

Les pointes socs pour charrue vari master KUHN

Podczepiając maszynę rolniczą KUHN do ciągnika, możesz cieszyć się szeroką gamą części KUHN dostosowanych do Twoich potrzeb: 

  • standardowe części robocze do prac powodujących niewielkie zużycie. 
  • części robocze z technologią DURAKUHN, które dzięki powłoce z węglika wolframu zapewnią Ci bezstresową pracę w warunkach zwiększonego zużycia. 
  • części robocze wykonane w technologii DURAKARB pozwalające na pracę w ekstremalnych i intensywnych warunkach. Płytki z węglika wolframu DURAKARB są lutowane w miejscach narażonych na duże zużycie, gwarantując ochronę i trwałość. 
Pièces de travail du sol animé au carbure KUHN Parts

Dowiedz się więcej o częściach z węglików spiekanych

Sprawdź

Jak mogę uzyskać dostęp do części zamiennych w MyKUHN?

Mając do dyspozycji pełną gamę produktów, z pewnością dokonasz właściwego wyboru i zmaksymalizujesz swoją wydajność. Maszyny i części KUHN to mistrzowskie połączenie pod każdym względem! 

Zaloguj się do MyKUHN

Aby zwiększyć wydajność, poszukaj wszystkich potrzebnych części na MyKUHN. Przeglądaj katalog za darmo. 

Portal privado MyKuhn para clientes Kuhn

Znajdź katalog części na MyKUHN

Zapisz się szybko i za darmo!

Zapisz się do MyKUHN

Praktyka czyni mistrza!: wyjątkowe know-how poparte wieloletnim doświadczeniem. 

W myśl tego starego powiedzenia, kucie i obróbka cieplna od początku XX wieku stanowią podstawową działalność naszej francuskiej fabryki w Châteaubriant (Loire-Atlantique). Wykorzystując nasze światowej sławy know-how, możemy zaoferować najnowocześniejsze maszyny i części, które konkurują z czasem.

Firma KUHN jest w stanie produkować własne części, np. części robocze do pługów, a tym samym kontrolować cały łańcuch produkcyjny. Są to mocne zobowiązania gwarantujące wydajność i jakość, których oczekujesz od naszych części każdego dnia w roku. 

Forge KUHN

Nasza odlewnia: ponad 140 lat doświadczenia w oparciu o dyscyplinę, wysoką wydajność i jakość. 

Części żeliwne, takie jak korpusy zgrabiarek, są projektowane, opracowywane i produkowane w naszej historycznej francuskiej fabryce w sercu Alzacji. Wyjątkowe know-how daje nam kontrolę nad procesami produkcyjnymi, a także pewność, że części w Twoich maszynach są najwyższej jakości.

Fonderie KUHN

Wszystkie etapy, od odlewu po kontrolę jakości, są wykonywane z najwyższą precyzją, aby zapewnić maksymalną niezawodność i gwarancję. Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze maszyny cieszą się dziś tak dobrą opinią. 

Fabrication KUHN

Potrzebujesz więcej informacji?

Znajdź najbliższego dealera.

dealer finder map for KPL

Informujemy, że spółki Grupy KUHN (zwane dalej "my") mogą przetwarzać niektóre dane osobowe użytkowników (zwane dalej "danymi"). Dane są gromadzone w celu przetworzenia wniosku użytkownika i przesłania mu w razie potrzeby informacji o produkcie. Użytkownik ma prawo do rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie. Dane są dostępne dla spółek grupy KUHN i jej podmiotów partnerskich, które mogą znajdować się poza Unią Europejską. Dane są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji tych celów. 

Zgodnie z obowiązującym prawem i rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych, użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych, wniesienia sprzeciwu, ich modyfikacji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przekazywania. Aby skorzystać z tych praw, zapraszamy do zapoznania się z listą kontaktów zawartą w naszej polityce prywatności, która jest dostępna tutaj Informujemy również, że użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.