Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne dostosowane do Twoich potrzeb

Posiadasz maszyny KUHN i szukasz dedykowanych aplikacji mobilnych, które pomogą Ci w ustawieniu Twojej maszyny do pracy? A może szukasz narzędzia, które pomoże Ci wybrać model maszyny? To wszystko znajdziesz w aplikacjach mobilnych, które przygotował KUHN. Dzięki naszym rozwiązaniom masz możliwość wyboru najefektywniejszej maszyny dla Twojego gospodarstwa oraz ustawić jej parametry w taki sposób, aby jak najwięcej zaoszczędzić. W KUHN przygotowaliśmy pełną gamę aplikacji dla większości kategorii produktowych z naszej oferty.

MyKUHN

MyKUHN to Twoja przestrzeń online. Zarejestruj się już dziś i odkryj jak pomocne usługi oferowane przez KUHN ułatwią Tobie zarządzanie flotą maszyn KUHN.

Sprawdź aplikacje KUHN

Dzięki aplikacjom mobilnym KUHN uprawa jest jeszcze prostsza

Nasze aplikacje pomogą Ci zarządzać ustawieniami praktycznie każdej maszyny uprawowej KUHN, którą posiadasz w swoim gospodarstwie. Twój smartfon z aplikacjami KUHN stanie się centrum olbrzymiej wiedzy, dzięki której przygotujesz do pracy swoje maszyny.

Sprawdź aplikacje KUHN

Przede wszystkim jakość paszy

KUHN w swojej ofercie posiada szeroką gamę maszyn do zbioru maszyn zielonkowych. Każdy detal konstrukcji tych maszyn wpływa na jakość paszy. Dzięki aplikacjom KUHN masz możliwość wyboru odpowiedniej kosiarki dyskowej, przetrząsacza lub zgrabiarki, a także sprawdzić jak zaoszczędzić, kalkulując dokładne zapotrzebowanie na materiały eksploatacyjne przy prasowaniu.

Sprawdź aplikacje KUHN

Dobierz odpowiedni wóz paszowy

Odpowiednio dopasowany wóz paszowy pozwoli Ci na jeszcze bardziej efektywną pracę przy karmieniu bydła. Aplikacje związane z produkcją zwierzęcą pozwalają na dobór wozu paszowego na podstawie funkcji jakie są potrzebne w Twoim gospodarstwie. 

Sprawdź aplikacje KUHN