Finansowanie fabryczne

Czym jest finansowanie fabryczne?

Inwestując w maszyny z KUHN Finance, współpracujesz przede wszystkim z zaufanym partnerem. - mówi Jacek Malinowski, rolnik z Białokosza w woj. Wielkopolskim, który od 10 lat użytkuje maszyny KUHN.

Mając na uwadze nasz sposób pracy i tryb życia w ciągłym pośpiechu, firma KUHN stworzyła bardzo atrakcyjną ofertę finansowania fabrycznego:

  • Przejrzyste warunki umowy,
  • Uproszczona procedura i formalności,
  • Możliwość finansowania maszyny bez wkładu własnego,
  • Korzystniejsze oprocentowanie w porównaniu z kredytem,
  • Elastyczny harmonogram spłat, nawet do 7 lat.

Jeśli Twoje gospodarstwo potrzebuje nowej maszyny, a Ty chcesz zachować gotówkę w kieszeni, poznaj opinię rolników na temat KUHN Finance i skorzystaj ze specjalnych ofert KUHN Finance.

Jacek Malinowski, rolnik z Białokosza, wraz z bratem Rafałem na 460 ha uprawia rzepak, pszenicę, pszenżyto i łubin.

Krzysztof Juskowiak, młody rolnik z Wojnowic, na 100 ha uprawia kukurydzę, pszenicę i buraki.

KUHN Finance

KUHN Finance - dlaczego finansowanie fabryczne to rozwiązanie dla Ciebie?

Finansowanie fabryczne KUHN to sposób na zdobycie środków na inwestycje w maszyny rolnicze. Gotówka zostaje w kieszeni, a ty pracujesz nowoczesnymi maszynami i optymalizujesz produkcję – przekonuje młodszego kolegę Jacek Malinowski.

KUHN Finance to szansa na jeszcze większy rozwój gospodarstwa ze sprawdzonym partnerem, jakim jest KUHN – rekomenduje finansowanie fabryczne Jacek Malinowski.

Jest wiele możliwości finansowania maszyn, dlaczego miałbym wybrać KUHN Finance? – pyta.

Od 10 lat współpracuję z ludźmi z KUHN. Rozumieją, na czym polega nasza praca i z czym się borykamy, dlatego wiedzą, jak nam pomagać. Jeżeli teraz proponują mi rozwiązanie finansowe, to wiem, że jest dobre. Ufam im.

Wygoda i spokój – to właśnie otrzymuję, gdy wieloletni partner biznesowy, który dostarcza wysokiej klasy maszyny, zajmuje się ich finansowaniem. Formalności są minimalne, a wszystko w jednej ręce – mówi doświadczony rolnik.

KUHN Finance Krzysztof Juskowiak

A dlaczego to ma być korzystne właśnie dla mnie? – pyta Krzysztof Juskowiak.

Przede wszystkim w ciągu dwóch tygodni od podjęcia decyzji stajesz się użytkownikiem wysokiej klasy specjalistycznej maszyny KUHN. Maszyna pracuje na twoje plony, a pieniądze, których nie musiałeś poświęcić na tę inwestycję, nadal pokrywają bieżące wydatki w gospodarstwie.

Czasami koniunktura na nasze produkty tak szybko się zmienia, że można zamrozić pieniądze w maszynie kupionej właśnie za gotówkę. W finansowaniu KUHN potrzebujesz tylko niewielkiej kwoty na wkład własny – kończy Jacek Malinowski.

KUHN Finance Krzysztof Juskowiak

Pomysł dobry, ale co zrobić, jeśli potrzebuję całej gotówki na inne inwestycje i nie chcę płacić wkładu własnego? – zastanawia się Krzysztof.

Wtedy też możesz skorzystać z finansowania fabrycznego. Wkład własny nie jest konieczny. To, czy KUHN sfinansuje całą maszynę, zależy od specyfiki twojego gospodarstwa. Zgłoś się do ich konsultanta, by sprawdził kondycję twojego gospodarstwa – sugeruje rolnik z Białokosza.

Razem z moim bratem Rafałem, który po wielu latach pracy w korporacji został rolnikiem, sprawdziliśmy różne formy finansowania maszyn. Jesteśmy przyzwyczajeni do dopłat unijnych, kredytów czy kupowania za gotówkę.

Pieniądze na produkcję wydajemy stale. Dlatego finansowanie fabryczne to pierwsza forma, którą biorę pod uwagę, gdy muszę kupić potrzebną maszynę. Teraz, żeby zarabiać, trzeba optymalizować produkcję. Jeśli źle zainwestujesz, stracisz rentowność.

Gotówka powinna być w obrocie, a nie zamrożona w maszynach. Dołóż do tego oprocentowanie niższe od bankowego i odpowiedz sobie na pytanie, czy warto? – dodaje Jacek.

KUHN Finance LEXIS 3000

Chciałbym mieć niskie raty – mówi Krzysztof.

Dokładnie chodzi o to, by czas na spłaty był jak najdłuższy, a raty jak najniższe.

Po dwóch, a nawet trzech latach maszyna jeszcze się nie zwróci, a musielibyśmy ją spłacić. – W KUHN możesz mieć raty rozłożone nawet na 7 lat – zapewnia Jacek.

KUHN Finance

Jak wszyscy boję się ukrytych kosztów. Czy mam się spodziewać pułapek? - dopytuje Krzysztof.

Finansowanie fabryczne to sposób na zapewnienie środków na maszyny rolnicze. Ich producent subwencjonuje taki kredyt i jest partnerem, któremu możesz ufać.

Masz gwarancję, że to, co czytasz, jest prawdą. KUHN wspiera swoich klientów od wielu lat i buduje relacje na zaufaniu oraz czytelnych zasadach. Dotyczy to sprzedaży, serwisu i oczywiście finansowania. Ukryte koszty? Pułapki? Nie w finansowaniu fabrycznym KUHN – zapewnia Jacek.

Czy jest coś jeszcze, co może mnie przekonać? – pyta Krzysztof. Kiedyś załatwiałem pożyczkę w banku. Trwało to miesiąc. Nie chciałbym tego powtarzać. Ludzie z KUHN Finance nie tylko zrobią wszystko za ciebie, ale również przeanalizują, która forma finansowania będzie dla ciebie najkorzystniejsza. Miło i przyjemnie, i na dodatek okazuje się, że potrzebne do produkcji maszyny, o których mogłeś marzyć, są w zasięgu ręki.

KUHN Finance LEXIS 3000

Kontakt z doradcą

W przypadku pytań, wątpliwości czy indywidualnych kalkulacji, prosimy o telefoniczny kontakt z konsultantem KUHN Finance.

Możliwość skorzystania z promocji kredytowych jest uzależniona od sytuacji finansowej wnioskodawcy i akceptu kredytowego. Wszyscy wnioskodawcy muszą mieć ukończone co najmniej 18 lat, a kredyt dotyczy wyłącznie zakupu na cele związane z działalnością gospodarczą. Wszystkie oferty dostępne są jedynie w Polsce.

Zadzwoń: + 48 602 490 267

dealer finder map for KPL