Wsparcie klienta

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

W KUHN dbamy o to, aby każdy nasz klient miał zapewnione pełne wsparcie nie tylko w trakcie zakupu maszyny, ale także podczas jej eksploatacji w polu. W związku z tym przygotowaliśmy szereg opcji, które wspierają naszych klientów. Uważamy, że samo wsparcie to nie tylko kwestie serwisowe maszyn. To także oferowanie najlepszych jakościowo oryginalnych części zamiennych, które będą pracowały w maszynie tak długo jak zamontowane fabrycznie części. To także dostęp do materiałów informacyjnych oraz eksperckich i bliskie położenie dealera w otoczeniu Twojego gospodarstwa.

Broszury i instrukcje obsługi

Wszystkie broszury i instrukcje dla Twoich maszyn KUHN możesz znaleźć w dedykowanym portalu dla użytkowników maszyn KUHN - MyKUHN. To źródło informacji, których potrzebujesz. Rejestrując się na stronie, masz nie tylko możliwość pobrania instrukcji obsługi dla maszyn, ale także otrzymujesz dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz porad eksperckich. Dołącz do świata korzyści i zarejestruj się na MyKUHN.

Odwiedź MyKUHN

Wsparcie dealerskie

KUHN oferuje wsparcie dealerskie najbliżej Twojego gospodarstwa, jak to możliwe. Znajdź swojego najbliższego dealera i skontaktuj się z nim. Nasi dealerzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Wyszukiwarka dealera

dealer finder map for KPL