Zdalne wsparcie maszyn

Naszym celem jest zawsze dostarczać Państwu najlepsze maszyny i urządzenia, aby mogli Państwo kontynuować produkcję w najlepszych warunkach i korzystać z najnowszych dostępnych innowacji technologicznych. Jako członek założyciel CCI (ISOBUS Competence Center), a także jako członek AEF (Agricultural Electronics Foundation), jesteśmy zaangażowani w definiowanie i rozwijanie standardu ISOBUS we współpracy z producentami sprzętu, aby zapewnić Państwu najlepszą elektronikę. Jako partner DKE, jesteśmy również jednym z członków założycieli, którzy przyczynili się do rozwoju agrirouter: uniwersalnej platformy wymiany danych pomiędzy maszynami, terminalami i oprogramowaniem rolniczym różnych marek. Odkryj wszystkie rozwiązania KUHN electronic & connected, które pozwolą Ci zarządzać gospodarstwem tak efektywnie, jak to tylko możliwe.

KUHN Electronics to świadome zarządzanie gospodarstwem. Oferujemy doskonałe systemy automatyzujące funkcje maszyn z wykorzystaniem sygnału GPS. Standard komunikacji ISOBUS możliwy w większości maszyn KUHN pozwala wykorzystać monitor ciągnika. Terminale sterujące CCI z jednym lub kilkoma widokami pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne zarządzanie informacjami o pracy maszyny czy ciągnika. Już dziś KUHN posiada narzędzia do świadomego wykorzystania maszyn oraz zarządzania danymi w gospodarstwie.

KUHN jest jednym z członków założycieli, którzy przyczynili się do rozwoju Agriroutera, platformy wymiany danych w sposób prosty i bezpieczny.
Usługi połączone KUHN dostępne w przestrzeni MyKUHN pozwalają na zarządzanie operacjami w najlepszy możliwy sposób.

dealer finder map for KPL