Rozdrabniacze

Resztki roślinne zostaną w pełni wykorzystane przez glebę jeżeli uprzednio zostaną rozdrobnione. Każdy z rozdrabniaczy KUHN został tak zaprojektowany, aby spełnić Twoje wymagania: efektywne rozdrabnianie i rozrzucanie masy roślinnej odbywa się przy pełnym bezpieczeństwie dla użytkownika. Możliwość rozdrabniania różnych resztek roślinnych i równomierne cięcie na całej szerokości roboczej to główne zalety naszych uniwersalnych rozdrabniaczy. Rozdrabniacze z poziomym nożem wyróżniają się dużą efektywnością zarówno podczas pracy na nieużytkach jak i trawnikach oraz innych terenach zielonych, niezależnie od rodzaju ciętych resztek roślinnych.

Rozdrabniacze polowe

Oczekiwania w stosunku do rozdrabniaczy polowych oraz rozdrabniaczy do pielęgnacji terenów zielonych, różnią się w zależności od rodzaju materiału, warunków roboczych oraz indywidualnych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie rozdrabniaczy KUHN każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Dokładne rozdrobnienie resztek pożniwnych i roślin na terenach zielonych pomaga w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami oraz gwarantuje szybkie przekształcenie materii organicznej w próchnicę. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest drobne pocięcie materiału, utrzymanie stałej wysokości roboczej oraz równomierne rozrzucenie resztek na powierzchni gleby.

Przeczytaj więcej

  • Model RM

   RM

   Sztywne i składane rozdrabniacze o szerokości roboczej od 2,36 do 6,10 m.

  • Model rozdrabniacza BC 6500 R

   BC 1000

   Rozdrabniacze o szerokości roboczej od 2,8 do 6,5 m montowane z przodu lub z tyłu ciągnika.

  • Model rozdrabniacza WS 320 BIO

   WS 320 BIO

   Maszyna montowana z przodu lub w pozycji odwróconej z systemem układania pokosów

  • Rozdrabniacz do ziemniaków BFP

   BFP

   Rozdrabniacz przeznaczony do łętów ziemniaczanych.

Rozdrabniacze do terenów zielonych

Od utrzymania parków i ogrodów po pielęgnację wszelkich terenów zielonych i sadów - we wszystkich tych zadaniach rozdrabniacze KUHN spełniają oczekiwania użytkowników, niezależnie od ilości materiału z jakim pracują. Maszyny te, wyposażone w krótkie elementy robocze i odpowiedniej wielkości osłony, są doskonale przystosowane do pracy na powierzchniach trawiastych. Rozdrabniacze do terenów zielonych zostały zaprojektowane do pracy z ciągnikami kompaktowymi. Ich konstrukcja i specjalne elementy robocze zapewniają wysoką jakość rozdrabniania na trawnikach i innych terenach zielonych.

Przeczytaj więcej

  • Model BP/ BPR 100

   BP - BPR 100

   Wszechstronnych modeli do intensywnego użytkowania: szerokości robocze od 2,10 m do 3,30 m

  • Model BK

   BK

   Wszechstronny rozdrabniacz BK dla gospodarstw z produkcją mieszaną

  • Model BP 8300

   BP 8300

   Wszechstronne rozdrabniacze o szerokości roboczej 8,30 m

Rozdrabniacze do sadów i winnic

Rozdrabniacze to maszyny o szerokim zastosowaniu w sadach i na plantacjach, niosące liczne korzyści agronomiczne. Oczekiwania w stosunku do rozdrabniaczy sadowniczych, których zadaniem jest utrzymanie międzyrzędzi oraz rozdrabnianie zdrewniałych resztek roślinnych, różnią się w zależności od rodzaju rozdrabnianego materiału, warunków roboczych oraz indywidualnych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie rozdrabniaczy KUHN każdy sadownik i plantator znajdzie odpowiedni model dla siebie. Różnorodność rozwiązań technicznych jest tak liczna jak liczna jest oferta rozdrabniaczy sadowniczych KUHN. Każda maszyna jest lub może zostać dostosowana do konkretnych zadań oraz warunków roboczych. Wszystkie modele posiadają wspólne cechy, które gwarantują nie tylko najwyższą jakość rozdrabniania, ale również maksymalną trwałość i niezawodność funkcjonowania.

Przeczytaj więcej

  • Model rozdrabniacza BV 14

   BV 10

   Rozdrabniacze o małych szerokościach do pracy w winnicach

  • Rozdrabniacz BV 200 - szczegółowe informacje

   BV - BVR 100

   Rozdrabniacze o dużej szerokości roboczej do winnic i sadów

  • BV 2200 profil rozdrabniacza

   BV 1000 - BVR 1000

   Rozdrabniacze sadownicze o większych szerokościach roboczych

  • Model BP/ BPR 10

   BP - BPR 10

   7 wszechstronnych modeli rozdrabniaczy: szerokości robocze od 2,10 m do 3,30 m

  • Model rozdrabniacza SDS

   SDS

   Tylne rozdrabniacze sadownicze z systemem odkładania pociętego materiału na boki

  • Model TRP

   TRP

   Gama rozdrabniaczy do sadów i winnic do pracy w każdych warunkach

dealer finder map for KPL