Rozdrabniacze polowe

Oczekiwania w stosunku do rozdrabniaczy polowych oraz rozdrabniaczy do pielęgnacji terenów zielonych, różnią się w zależności od rodzaju materiału, warunków roboczych oraz indywidualnych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie rozdrabniaczy KUHN każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Dokładne rozdrobnienie resztek pożniwnych i roślin na terenach zielonych pomaga w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami oraz gwarantuje szybkie przekształcenie materii organicznej w próchnicę. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest drobne pocięcie materiału, utrzymanie stałej wysokości roboczej oraz równomierne rozrzucenie resztek na powierzchni gleby.

RM

Sztywne modele rozdrabniaczy RM dostępne w szerokościach roboczych od 2,36 do 4,01 m są przystosowane do pracy z ciągnikami o mocy do 200 KM. Składane modele rozdrabniaczy RM R są dostępne w szerokościach roboczych od 4,80 do 6,10 m i mogą pracować z ciągnikami o mocy do 350 KM.

BC 1000

Rozdrabniacze BC serii 1000 o szerokościach roboczych od 2,8 do 6,5 m to idealny wybór dla gospodarstw z produkcją zbożową, spółdzielni rolniczych i firm usługowych. Zostały zaprojektowane z myślą o intensywnej pracy z ciągnikami o mocy od 150 do 500 KM.

WS 320 BIO

WS 320 BIO to specjalistyczny rozdrabniacz do zbioru roślin energetycznych. Rozdrabniacz o szerokości roboczej 3,20 m może pracować w zestawie z prasą, w połączeniu z ciągnikami o mocy 150 KM.

dealer finder map for KPL