Nie możesz znaleźć informacji?

Napisz do nas, a pomożemy Ci!

Płeć
Zbiór zbóż, zbiór słomy, koszenie traw, nawożenie…

Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych

Twoje dane nie będą udostępnione osobom trzecim. Nie dotyczy to usługodawców działających w imieniu KUHN, takich jak sieć dealerska KUHN oraz spółki Grupy KUHN. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Polityka Prywatności na naszej stronie internetowej.

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe („Dane”) mogą być wymagane i przetwarzane przez spółki z Grupy Kuhn lub ich partnerów („My”). 
Przetwarzamy Dane, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie oraz, w razie potrzeby, przekazać Ci materiały marketingowe. Możesz zrezygnować z ich otrzymywania w dowolnym momencie. Nie wpłynie to jednak na zgodność dotychczasowego przetwarzania.
Będziemy przetwarzać Dane na podstawie Twojej zgody lub naszego prawnie usprawiedliwionego interesu.
Dane przeznaczone są dla spółek z Grupy Kuhn oraz ich partnerów, zlokalizowanych w Unii Europejskiej lub poza jej granicami. Możemy je udostępnić naszym kontrahentom.
Dane przechowywane są przez czas konieczny dla zrealizowania powyższych celów albo do czasu cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu.
Informujemy, że tylko pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Zgodnie z obowiązującym prawem, w tym Rozporządzeniem (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. regulującym ochronę danych osobowych przysługuje Ci prawo dostępu do Danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia Danych.
Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
W celu wykonania tych praw skontaktuj się z osobą wskazaną na liście kontaktowej w naszej Polityce prywatności dostępnej tutaj.
Podanie Danych jest dobrowolne, jednakże bez nich nie udzielimy Ci odpowiedzi i nie wyślemy Ci materiałów marketingowych