Terminale sterujące i rozwiązania ISOBUS

KUHN Electronics to świadome zarządzanie gospodarstwem. Oferujemy doskonałe systemy automatyzujące funkcje maszyn z wykorzystaniem sygnału GPS. Standard komunikacji ISOBUS możliwy w większości maszyn KUHN pozwala wykorzystać monitor ciągnika. Terminale sterujące CCI z jednym lub kilkoma widokami pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne zarządzanie informacjami o pracy maszyny czy ciągnika. Już dziś KUHN posiada narzędzia do świadomego wykorzystania maszyn oraz zarządzania danymi w gospodarstwie.

CCI 1200 Terminal

Terminal sterujący CCI 1200 zaspokoi potrzeby operatorów, którzy zawsze chcieli pracować z dużym ekranem wyświetlacza, o intensywnych barwach, wielorakich opcjach układu graficznego i szerokim wachlarzu funkcji.

CCI 800 Terminal

8-calowy wyświetlacz CCI 800 ma optymalną wielkość jaka jest potrzebna do obsługi dużej ilości maszyn: skutecznie monitoruj pracę swojego sprzętu!

CCI A3 joystick

Supernowoczesny i łatwy w użyciu! Takie wrażenie zapewnia nowy joystick CCI A3 ISOBUS.

CCI Apps

Korzystaj z szerokiej gamy aplikacji i dostosuj podgląd swoich maszyn do własnych potrzeb. Aplikacje te umożliwiają zarządzanie sekcjami i rzędami, tworzenie dokumentacji oraz zmienne dawkowanie w obrębie pola.

VTI 60

Nowy terminal ISOBUS VTI 60 jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5,7"/14,5 cm, który ułatwia wprowadzanie parametrów i dostęp do różnych stron menu. Dzięki ISOBUS jest kompatybilny z maszynami ISOBUS z certyfikatem AEF dostępnymi na rynku.

dealer finder map for KPL