Terminale sterujące i rozwiązania ISOBUS

KUHN Electronics to świadome zarządzanie gospodarstwem. Oferujemy doskonałe systemy automatyzujące funkcje maszyn z wykorzystaniem sygnału GPS. Standard komunikacji ISOBUS możliwy w większości maszyn KUHN pozwala wykorzystać monitor ciągnika. Terminale sterujące CCI z jednym lub kilkoma widokami pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne zarządzanie informacjami o pracy maszyny czy ciągnika. Już dziś KUHN posiada narzędzia do świadomego wykorzystania maszyn oraz zarządzania danymi w gospodarstwie.

Terminal CCI 1200

Nowy terminal sterujący CCI 1200 zaspokoi potrzeby operatorów, którzy zawsze chcieli pracować z dużym ekranem wyświetlacza, o intensywnych barwach, wielorakich opcjach układu graficznego i szerokim wachlarzu funkcji.

Terminal CCI 800

Nowy 8-calowy wyświetlacz CCI 800 ma optymalną wielkość jaka jest potrzebna do obsługi dużej ilości maszyn: skutecznie monitoruj pracę swojego sprzętu!

Terminal CCI 50

Operatorzy preferujący poręczny wytrzymały wyświetlacz ISOBUS z zestawem podstawowych funkcji z pewnością będą zadowoleni z modelu sterownika CCI 50.

Joystick CCI A3

Supernowoczesny i łatwy w użyciu! Takie wrażenie zapewnia nowy joystick CCI A3 ISOBUS.

APLIKACJE CCI

Korzystaj z szerokiej gamy aplikacji i dostosuj podgląd swoich maszyn do własnych potrzeb. Aplikacje te umożliwiają zarządzanie sekcjami i rzędami, tworzenie dokumentacji oraz zmienne dawkowanie w obrębie pola.

dealer finder map for KPL