Prasy do bel okrągłych

Aby sprostać Twoim wymaganiom, firma KUHN oferuje najwszechstronniejszą gamę pras zwijających stałokomorowych i zmiennokomorowych na rynku. Prasy zwijające KUHN gwarantują formowanie bel o idealnych kształtach i mocnym zagęszczeniu nawet w najtrudniejszych warunkach roboczych. Zapoznaj się z ofertą pras zwijających KUHN dostosowanych do oczekiwań rolników!

Stałokomorowe prasy zwijające

Naszym celem jest tworzenie maszyn, które zwiększają rentowność gospodarstw rolnych. Wysoka wydajność robocza to kluczowy wskaźnik efektywności pracy każdej maszyny. Stałokomorowa prasa zwijająca KUHN, wyposażona w szereg unikatowych rozwiązań, spełni Twoje oczekiwania pod wieloma względami. Idealny, powtarzalny kształt okrągłych bel to rezultat, jakiego oczekuje każdy rolnik. Ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie prasowania siana, sianokiszonki i słomy pozwala nam tworzyć maszyny, które produkują mocno zagęszczone bele w najtrudniejszych warunkach roboczych. Niezawodność stałokomorowej prasy zwijającej jest niezbędna dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Firma KUHN oferuje najbardziej kompletną i wszechstronną gamę pras zwijających na rynku, zaprojektowanych w oparciu o proste i jednocześnie skuteczne metody. W rezultacie użytkownik otrzymuje niezawodną maszynę, która minimalizuje przestoje w pracy

Przeczytaj więcej

  • KUHN FB 119 - stałokomorowa prasa zwijająca, sylwetka

   FB 119

   Zaprojektowane do prasowania materiałów suchych i półsuchych.

  • FB2130-Silhouette.png

   FB 2130

   Prasa zwijająca do różnych materiałów żniwnych.

  • FB-3135-Machine-silhouette.png

   FB 3100

   Prasy wysokiego zgniotu formujące perfekcyjne bele nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zmiennokomorowe prasy zwijające

Firma KUHN przedstawia nową generację zmiennokomorowych pras zwijających, które wychodzą naprzeciw wyzwaniom rolnictwa przyszłości. Prasy zwijające KUHN zostały zaprojektowane z myślą o Twoich najważniejszych potrzebach w zakresie prasowania bel. Produkowane przez nas prasy zwijajace pomogą Ci zwiększyć opłacalność produkcji. Priorytetem firmy KUHN jest najwyższa jakość obsługi klienta we wszystkich aspektach. Wielu pracowników naszej firmy pochodzi z gospodarstw rolnych, co sprzyja ich dużemu zaangażowaniu i jest źródłem praktycznej wiedzy i umiejętności. W ciągu wielu lat zgromadziliśmy cenną wiedzę techniczną i specjalistyczne doświadczenie w zakresie produkcji zmiennokomorowych pras zwijających. Naszym celem jest tworzenie prostej i jednocześnie skutecznej technologii, dzięki której nasi klienci mogą osiągać lepsze rezultaty pracy.

Przeczytaj więcej

  • Prasa zmiennokomorowa do beli okrągłych KUHN VB 3190, sylwetka

   VB 3100

   Zaprojektowane do prasowania beli 80-160/185 cm o dużej gęstości.

  • KUHN VB 7190 - sylwetka zmiennokorowej prasy zwijającej

   VB 7100

   Wysoko wydajne pracy zwijające wysoko zagęszczone bele o wymiarach 80 - 160/185 cm

dealer finder map for KPL