Zgrabiarki

Zgrabianie przetrząśniętego pokosu jest ważnym elementem w produkcji zdrowej i wysokojakościowe paszy. W szerokiej ofercie zgrabiarek oferowanych przez firmę KUHN z pewnością znajdziesz model dla siebie. Oferujemy zgrabiarki jednokaruzelowe, dwukaruzelowe z bocznym lub centralnym formowaniem wału lub zgrabiarki z 4 karuzelami. Dostępne są także zgrabiarki z przenośnikiem taśmowym dedykowane średnim i dużym gospodarstwom rolnym. Zgrabiarki KUHN wyposażone są w wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym system STABILIFT, dzięki któremu karuzele są blokowane w podniesionej pozycji, co wpływa na stabilność maszyny. Nasze zgrabiarki to także doskonała stabilność podczas pracy, co zawdzięczają specjalnej konstrukcji.

Zgrabiarki Aktualności i oferty

Do 31 sierpień 2021 Finansowanie fabryczne Skorzystaj z opcji finansowania fabrycznego KUHN Finance. Sprawdź nasze oferty specjalne. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub potrzebujesz indywidualnej kalkulacji, skorzystaj z kontaktu telefonicznego z doradcą KUHN Finance. Sprawdź ofertę

Zgrabiarki dwukaruzelowe

Dla projektantów zgrabiarek od zawsze kluczowe znaczenie miało zachowanie wysokiej jakości składników odżywczych w paszy. Szczególną uwagę w tych maszynach przywiązali do zdolności kopiowania nierówności terenu oraz dokładnego zgrabiania czystej paszy. Specjalny kształt ramion zapewnia wysoką wydajność pracy, formowanie równych wałów o odpowiedniej strukturze i wysoką niezawodność. W KUHN opracowaliśmy zgrabiarki dwukaruzelowe o szerokościach roboczych od 2,3 do 9,3 m. Dwustopniowa przekładnia redukcyjna MASTER DRIVE zapewnia maszynie długą żywotność i bezproblemowy napęd karuzel, który pozwala na pracę nawet w najcięższym pokosie. Ten unikatowy na rynku typ napędu zaprojektowany do bardzo intensywnej pracy, zapewnia zgrabiarkom dwukaruzelowym KUHN większą wszechstronność oraz niezawodność przy ograniczonych potrzebach konserwacyjnych.

Przeczytaj więcej

dealer finder map for KPL