Zgrabiarki taśmowe

Zgrabiarka z przenośnikiem taśmowym MERGE MAXX to idealna maszyna dla firm usługowych oraz gospodarstw wielkoobszarowych, które bazują na efektywnym i wysoce wydajnym łańcuchu technologicznym zbioru zielonek. Duża szerokość robocza pozwala na zgrabienie w pojedynczy wał dużej ilości materiału. Kolejne maszyny zbierające mogą pracować przez cały czas z dużą prędkością roboczą, ponieważ wały pokosu są bardzo wyrównane. Podstawa działania zgrabiarek z przenośnikiem taśmowym: pokos nie zostaje przesuwany po powierzchni gleby, lecz jest podnoszony przez podbieracze. Uzyskane korzyści: mniejsze straty liści oraz dużo mniejsze zanieczyszczenie pokosu glebą i kamieniami

Zgrabiarki taśmowe Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Zbiór zielonek

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

MERGE MAXX

Ta zgrabiarka taśmowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm usługowych i kółek rolniczych. 2 niezależnie pracujące podbieracze pozwalają na układanie pokosu z boku (z lewej/prawej strony) lub pośrodku maszyny w licznych konfiguracjach.

MERGE MAXX 440 F

Firma KUHN rozszerza swoją ofertę zgrabiarek z przenośnikiem taśmowym wprowadzając na rynek frontalny model MERGE MERGE 440F. Maszyna spełnia oczekiwania
związane z uzyskaniem paszy o jak najmniejszej zawartości zanieczyszczeń oraz obniżeniem kosztów eksploatacji maszyn zielonkowych.

dealer finder map for KPL