Przetrząsacze

Pozyskanie wartościowej paszy wymaga skoordynowania i optymalizacji wszystkich etapów zbioru. Należy wziąć pod uwagę rodzaj zbieranego materiału, ukształtowanie terenu, klimat, powierzchnię użytków zielonych oraz sposób magazynowania. Zachowanie niezbędnych składników odżywczych w paszy podstawowej pozwala zmniejszyć ilość koncentratów dodawanych do dawki. Przetrząsacze KUHN zostały tak skonstruowane, aby zapewnić optymalne przygotowanie paszy, niezależnie od warunków pracy. Prosta, kompaktowa i lekka konstrukcja doskonale sprawdza się na górzystych terenach. Modele półzawieszane oferują wydajność pracy ponad 10 ha/godzinę, przy szerokości roboczej 10.60 m. W przetrząsaczach KUHN istnieje możliwość zdemontowania zewnętrznych części maszyny, co zapewnia bezpieczny transport. Karuzele napędzane są za pomocą systemu DIGIDRIVE®, czyli sprzęgła palcowego. Składa się z dwóch zazębiających się wielopalcowych elementów wykonanych z kutej, utwardzanej powierzchniowo i hartowanej stali, wyjątkowo odpornej na zużycie. System zapewnia płynne przenoszenie napędu podczas pracy, pozwalając również na złożenie ramion pod kątem 180° bez ryzyka uszkodzenia maszyny. DIGIDRIVE jest praktycznie bezobsługowym rozwiązaniem niewymagającym codziennego smarowania.

Przetrząsacze zawieszane

Etap przetrząsania ma kluczowe znaczenie w procesie zbioru, ponieważ w znacznym stopniu przyczynia się do przyspieszenia schnięcia paszy. Ma to na celu zachowanie wartości energetycznej paszy przy jednoczesnym zmniejszeniu potencjalnego ryzyka związanego z czynnikami atmosferycznymi. Przetrząsacze są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne rozłożenie paszy w każdej sytuacji, wspomagając w ten sposób szybkie i równomierne suszenie. Przetrząsacze zawieszane KUHN wyróżniają się wszechstronnością i łatwością manewrowania, dzięki czemu sprawdzają się w różnych typach upraw i na zróżnicowanym terenie. Dzięki szerokiej gamie szerokości roboczych od 4,20 m do 13,00 m, z pewnością znajdziesz przetrząsacz KUHN, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Przeczytaj więcej

  • Model przetrząsacza GF 502

   GF 102

   4 proste i skuteczne modele o szerokości roboczej od 4,22 m do 6,40 m.

  • Model przetrząsacza GF 1002

   GF 1002

   5 niezawodnych i kompaktowych modeli o szerokości roboczej od 5,20 m do 7,80 m.

  • The GF 1003

   GF 1003

   Gama 7 przetrząsaczy zawieszanych o szerokości roboczej od 5,20 m do 10,80 m.

  • Model GF 8700

   GF 8700

   Przetrząsaj pokos na szerokości roboczej 8,70 m pracując z małym ciągnikiem.

  • Kształt modelu GF 13003

   GF 13003

   Przetrząsacz zawieszany o szerokości roboczej 13 m

Przetrząsacze zaczepiane

Etap przetrząsania ma kluczowe znaczenie w procesie zbioru, ponieważ w znacznym stopniu przyczynia się do przyspieszenia schnięcia paszy. Ma to na celu zachowanie wartości energetycznej paszy przy jednoczesnym zmniejszeniu potencjalnego ryzyka związanego z czynnikami atmosferycznymi.Przetrząsacze zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne rozmieszczenie paszy, niezależnie od od panujących warunków, sprzyjając tym samym szybkiemu i równomiernemu wysychaniu. Zaczepiane przetrząsacze KUHN pozwalają pracować na dużych powierzchniach z wykorzystaniem imponującej szerokości roboczej. Dzięki szerokościom roboczym od 7,80 m do 17,20 m, z pewnością znajdziesz przetrząsacz KUHN, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Przeczytaj więcej

  • Model GF 10803 T

   GF 1003 T

   4 przetrząsacze zaczepiane (7.80 m, 8.70 m, 10.80 m) wyposażone w karuzele OPTITEDD.

  • GF 13003 T

   GF 13003 T

   Przetrząsacz zaczepiany o szerokości roboczej 13 m

  • Kształt przetrząsacza GF 15003 T

   GF 15003 T - 17003 T

   2 duże przetrząsacze z 14 i 16 karuzelami.

More about tedders

 • Inne

Karuzele OPTITEDD skonstruowano z myślą o większej odporności i żywotności części roboczych. Zwiększona wytrzymałość karuzel, ramion i palców pozwala maszynie na pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak ciężki pokos, kamieniste podłoże, itp.

More information

dealer finder map for KPL