Przetrząsacze zawieszane

Etap przetrząsania ma kluczowe znaczenie w procesie zbioru, ponieważ w znacznym stopniu przyczynia się do przyspieszenia schnięcia paszy. Ma to na celu zachowanie wartości energetycznej paszy przy jednoczesnym zmniejszeniu potencjalnego ryzyka związanego z czynnikami atmosferycznymi. Przetrząsacze są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne rozłożenie paszy w każdej sytuacji, wspomagając w ten sposób szybkie i równomierne suszenie. Przetrząsacze zawieszane KUHN wyróżniają się wszechstronnością i łatwością manewrowania, dzięki czemu sprawdzają się w różnych typach upraw i na zróżnicowanym terenie. Dzięki szerokiej gamie szerokości roboczych od 4,20 m do 13,00 m, z pewnością znajdziesz przetrząsacz KUHN, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

GF 102

Dostępne w czterech szerokościach roboczych (od 4,22 m do 6,40 m) są skierowane do małych gospodarstw rolnych. Proste i skuteczne.

GF 1002

Dostępne w pięciu szerokościach roboczych (od 5,20 m do 7,80 m) są skierowane do małych i średnich gospodarstw rolnych. Niezawodne przetrząsacze o kompaktowych wymiarach zapewniające bezpieczną jazdę po drogach.

GF 1003

Przetrząsacze zawieszane GF 1003 są dostępne w sześciu szerokościach roboczych (od 5,20 m do 10,80 m), aby spełnić wymagania wszystkich gospodarstw. Korzystaj z niezawodnych i kompaktowych przetrząsaczy, które są łatwe w manewrowaniu.

GF 8700

Nowy przetrząsacz GF 8700 o szerokości roboczej 8,70 m stanowi uzupełnienie dotychczasowego modelu GF 8703. Jego konstrukcja stanowi doskonały kompromis pomiędzy kompaktowością maszyny zawieszanej i dużą szerokością roboczą, pozwalając jednocześnie na pracę z małymi ciągnikami.

GF 13003

Gama przetrząsaczy zawieszanych KUHN została wzbogacona o nowy, jedyny taki model na rynku. Przetrząsacz GF 13003 to pierwszy zawieszany model o szerokości roboczej 13,00 m. Jest wyposażony w nowe karuzele OPTITEDD firmy KUHN.

dealer finder map for KPL