Serwis i części

Usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb

Aby dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb, w ramach Grupy KUHN opracowaliśmy kompleksową i dostosowywaną ofertę usług za pośrednictwem naszej sieci dealerskiej. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu poprzez jak najdokładniejsze dostosowanie naszej oferty do ich oczekiwań i uniknięcie niepotrzebnych sytuacji awaryjnych. W ten sposób jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia.

MyKUHN to Twoja przestrzeń online. Odkryj, w jaki sposób wyjątkowe usługi oferowane przez MyKUHN ułatwią zarządzanie flotą maszyn KUHN.

Twoja przestrzeń online - MyKUHN

Zarejestruj się do MyKUHN.com.pl, swojego prywatnego portalu internetowego. Jest on bezpłatny i umożliwia zapisywanie i zarządzanie maszynami, wyszukiwanie i wybieranie części KUHN w e-katalogu części zamiennych oraz wysyłanie zamówień części bezpośrednio do wybranego dealera KUHN.

Zapisz się do MyKUHN

Zaprojektowany i wykonany, aby wyprzedzić czas

Dzięki oryginalnym częściom zamiennym KUHN masz pewność, że możesz spokojnie wykonywać swoją pracę. Nasze własne odlewnie, kuźnia oraz zaawansowany proces produkcyjny pozwalają nam wytwarzać części zamienne na czas.

Vista de la fundición KUHN creando el logotipo de piezas originales KUHN

Nasze laboratoria analiz metalurgicznych kontrolują wszystkie materiały i dostawy trafiające do naszych zakładów. Różne żeliwa i stale stosowane w naszych urządzeniach zależą od ich odporności na trakcję. Części narażone na duże naprężenia podczas pracy będą raczej produkowane z kutej stali. Tak jest w przypadku kół zębatych bron wirnikowych, wałów napędowych, sworzni, ale także lemieszy i redlic produkowanych w naszej kuźni.

Części zamienne KUHN: zaprojektowane i wyprodukowane, aby wyprzedzić czas

Nasze know-how oparte na prawie dwustuletnim doświadczeniu zdobyło zaufanie milionów klientów na całym świecie. Zgrane zespoły i nasza silna sieć zapewniają najlepsze gwarancje dostępności części, jakości i usług. Chcesz dowiedzieć się więcej o kluczowych zaletach naszych części zamiennych?

Sprawdź


Serwis KUHN 

Ekspresowa obsługa części zamiennych 24/7

Potrzebujesz pilnie części zamiennych? Dzięki zamówieniom KUHN sos możesz skorzystać z ekspresowej dostawy przez siedem dni w tygodniu, 362 dni w roku**. W ten sposób możesz zminimalizować czas przestoju maszyny i zwiększyć wydajność pracy.

*Usługa nie dostępna w Polsce

**Z wyjątkiem 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia.

logo KUHN sos order

Skrócony czas przestoju

Platformy logistyczne KUHN Parts rozmieszczone na całym świecie mogą ułatwić lokalizację części w pobliżu ich miejsca użytkowania, aby zapewnić optymalną dostępność i krótkie terminy dostaw. Gwarantuje to ograniczenie przestojów do minimum i optymalizację kosztów produkcji.

System GPS dla części zamiennych

Looking for a spare part, which is difficult to find? Ask your authorized KUHN dealer. Via KUHN i search, he is in direct contact with every approved KUHN partner across the world to find the right part for you.

logo KUHN i search

Satysfakcja zadowolenia klienta

Firma KUHN zapewnia korzyści zapewniające maksymalny zysk i zyskowność maszyny. Nasze wsparcie robi różnicę. Nasi przeszkoleni przedstawiciele doradzają w zakresie najnowszych produktów. Korzystaj z pełnej dokumentacji technicznej, która będzie towarzyszyć Tobie i Twojej maszynie przez cały okres jej eksploatacji.

Przedłuż gwarancję KUHN protect+ i korzystaj z szybkiego wsparcia technicznego dzięki KUHN i tech. Wreszcie: Inwestuj racjonalnie dzięki KUHN finance.

Wybór profesjonalistów!

Skorzystaj z 36-miesięcznego przedłużenia gwarancji dzięki KUHN protect+. Możesz poświęcić się wyłącznie pracy i wydajności swojej maszyny. Tego właśnie oczekujesz, inwestując w zaawansowane technologicznie maszyny.

logo KUHN protect +

Jeszcze szybsza naprawa!

Nieoczekiwany problem techniczny zawsze pojawia się w nieodpowiednim momencie. Dzięki usłudze KUHN i tech dealer KUHN może szybko i skutecznie udzielić wsparcia. Ta dostępna 24/7 usługa online umożliwia szybką i dokładną diagnostyką.

logo KUHN i tech