Rozdrabniacze

Dokładne rozdrobnienie resztek pożniwnych i roślin na terenach zielonych pomaga w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami oraz gwarantuje szybkie przekształcenie materii organicznej w próchnicę. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest drobne pocięcie materiału, utrzymanie stałej wysokości roboczej oraz równomierne rozrzucenie resztek na powierzchni gleby. Dla jeszcze lepszej jakości rozdrabniania w KUHN przygotowaliśmy ofertę rozdrabniaczy bijakowych.

BAV

Rozdrabniacze rotacyjne dostępne w 3 szerokościach roboczych (1,20 m, 1,50 m i 1,72 m) zostały zaprojektowane do cięcia trawy i zarośli z gałęziami o średnicy do 25 mm.

TL

Rozdrabniacze TL dostępne w 3 szerokościach roboczych są przeznaczone do utrzymania parków i ogrodów. Zostały zaprojektowane do pracy z małymi ciągnikami. Ich konstrukcja oraz specjalne elementy robocze zapewniają wysoką jakość koszenia trawników i utrzymania terenów zielonych.

BE 10

Rozdrabniacze BE dostępne w czterech szerokościach roboczych są idealnym wyborem dla firm zajmujących się profesjonalnym utrzymaniem terenów zielonych. Pracując z ciągnikami o małej mocy w pozycji przedniej, maszyny te zapewniają naprawdę imponującą wszechstronność zastosowania.

BKE

Szeroki wybór modeli BKE do szybkiego i skutecznego utrzymania terenów zielonych. Dostępne w 5 szerokościach roboczych od 1,53 do 2,50 m, są przeznaczone do profesjonalnego użytku.

PRO

Ten frontalny rozdrabniacz jest rozwiązaniem dedykowanym do intensywnej pracy przy utrzymaniu terenów rolniczych lub zielonych, w szczególności na górzystych terenach. Od utrzymania poboczy po wykaszanie zarośli, poszczególne modele są również przystosowane do pielęgnacji łąk.

dealer finder map for KPL