Uprawa

Uprawa z aplikacjami KUHN

W KUHN przygotowaliśmy aplikacje, które będą wsparciem dla Twojej codziennej pracy z maszynami KUHN. Dzięki nim będziesz mógł w prosty sposób przygotować siewnik, rozsiewacz nawozu oraz opryskiwacz do pracy. Nasze aplikacje to pomoc w kalibracji maszyny. Przy ich użyciu zaoszczędzisz czas, który jest potrzebny do efektywnej uprawy.

Uprawa z aplikacjami KUHN to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Z nami prawidłowo wykonasz próbę kręconą, ustawisz swój siewnik punktowy na odpowiednią głębokość siewu, nawożenia oraz wysiewu mikrogranulatu. Wyregulujesz także rozsiewacz nawozu, a następnie w prosty sposób przeniesiesz dane za pośrednictwem modułu WiFi do terminala znajdującego się w Twoim ciągniku. Dzięki temu nie musisz manualnie ingerować w ustawienie maszyny, a tym samym unikniesz błędów.

Dla większej precyzji w uprawie przygotowaliśmy także aplikację KUHN EasyMaps, za pomocą której masz możliwość przeglądania mapy aplikacyjnej oraz aktualną pozycję maszyny na polu. Za pośrednictwem tej aplikacji otrzymujesz informację o koniecznej dawce do zastosowania w danym momencie, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosujesz ustawienia robocze.

Zobacz wszystkie nasze aplikacje:

Przygotowanie siewnika do pracy

KUHN SeedSet

KUHN SeedSet

Aplikacja KUHN SeedSet pomaga w kalibracji siewnika. Zoptymalizuj czynności związane z siewem dzięki aplikacji KUHN pomagającej w przeprowadzeniu próby kręconej. Po pobraniu aplikacji KUHN pomagającej w kalibracji siewnika, Twój smartfon stanie się niezbędnym narzędziem umożliwiającym określenie najodpowiedniejszych ustawień dla Twojego siewnika.
KUHN PreciSeed

KUHN PreciSeed

Aplikacja KUHN PreciSeed ułatwia przygotowanie do pracy siewników punktowych PLANTER i MAXIMA! Korzystając z aplikacji w telefonie, użytkownik zyskuje wygodną pomoc w ustawieniu obsady, głębokości siewu, nawożenia i wysiewu mikrogranulatu, w zależności od rodzaju materiału siewnego (kukurydza, słonecznik, rzepak, itd.).

Skonfiguruj swój siewnik punktowy

Siewniki pneumatyczne - schematy ścieżek technologicznych

VISTAFLOW - inteligentny system zaworów do zakładania ścieżek technologicznych służy do monitorowania i sterowania przepływem materiału siewnego.

VISTAFLOW- zawory ścieżkujące do siewników pneumatycznych

Dzięki konfiguratorowi KUHN VISTAFLOW dowiesz się, ile zaworów potrzebujesz, aby uzyskać właściwy schemat ścieżek technologicznych.

Rozsiewanie nawozu

KUHN SpreadSet

KUHN SpreadSet

Przygotuj swój rozsiewacz do precyzyjnego wysiewu każdego rodzaju nawozu! Biorąc pod uwagę różnorodność nawozów oferowanych na rynku, jest bardzo istotne aby dokładnie je zidentyfikować i wybrać odpowiednie ustawienia w tabelach wysiewu. Aplikacja KUHN SpreadSet krok po kroku przeprowadzi Cię przez regulacje niezbędne do uzyskania odpowiedniej dawki oraz równomierności poprzecznej wysiewu w zależności od rodzaju nawozu, szerokości roboczej i prędkości jazdy. Ustawienia mogą być przeniesione bezpośrednio do maszyny za pośrednictwem modułu WIFI. Brak potrzeby manualnej ingerencji, wyeliminowanie błędów! Aplikacja może wyświetlać pozostałą objętość nawozu w zbiorniku, w celu uzupełnienia zbiornika tylko potrzebną ilością nawozu.
KUHN EasyMaps

KUHN EasyMaps

Zyskaj precyzję i ułatw swoją pracę z aplikacją mobilną KUHN EasyMaps! Aplikacja KUHN EasyMaps pozwala na wyświetlanie mapy aplikacyjnej oraz pozycję na polu. Dzięki KUHN EasyMaps możesz wizualizować swoje mapy aplikacyjne na smartfonie lub tablecie. W zależności od pozycji w polu natychmiast uzyskujesz nową dawkę do zastosowania, co pozwala to na dostosowanie ustawień roboczych w trakcie aplikacji,

Opryskiwacz

Configurador de boquillas KUHN

KUHN Nozzle Configurator

Dzięki aplikacji możliwa jest konfiguracja rozpylaczy Twojego opryskiwacza zgodnie z Twoimi potrzebami. Aplikacja pomoże Ci wybrać odpowiednie rozpylacze do Twojego opryskiwacza i stosowanych zabiegów, biorąc pod uwagę dawkę cieczy, prędkość roboczą oraz siłę wiatru.