Samojezdne wozy paszowe

Samojezdne i samozaładowcze wozy paszowe KUHN to oferta dla hodowców bydła, którzy przede wszystkim szukają rozwiązań skracających czas potrzebny na przygotowanie paszy i karmienia stada. Napędzane silnikiem wozy paszowe są przystosowane do wybierania kiszonki z silosu, mieszania poszczególnych komponentów, precyzyjnego ważenia i przygotowania dawek oraz zadawania paszy. W ofercie KUHN znajdują się samojezdne wozy paszowe jednoślimakowe oraz dwuślimakowe.

Jednoślimakowe

Samojezdne wozy paszowe jednoślimakowe zostały opracowane z myślą o gospodarstwach indywidualnych i dostosowane do potrzeb każdego hodowcy. Gama modeli uzupełnia ofertę firmy KUHN o wszechstronne, wydajne i bogato wyposażone samojezdne wozy paszowe dla każdego gospodarstwa hodowlanego. Część modeli oprócz standardowego wyposażenia posiada rozwiązania zapewniające większą wydajność wycinania kiszonki i mieszania paszy oraz lepsze właściwości jezdne. Jednoślimakowe samojezdne wozy paszowe są łatwe w obsłudze oraz kompaktowe. Zapewniają wysoki komfort prowadzenia i wysoką jakość pracy, tak jak inne modele wozów paszowych KUHN.

Przeczytaj więcej

Dwuślimakowe

Dwuślimakowe samojezdne wozy paszowe są rezultatem wieloletniego doświadczenia firmy KUHN, zebranego w naszej fabryce specjalizującej się w produkcji maszyn do zadawania paszy i rozścielania słomy. Konstrukcja wozu KUHN SPW uwzględnia wszystkie aspekty żywienia stada w nowoczesnych gospodarstwach hodowlanych: prawidłową zawartość włókna, przygotowywanie jednorodnej mieszanki, optymalne zadawanie paszy, zbiornik o dużej pojemności, itp. Stworzony z myślą o dużych gospodarstwach rolnych oraz firmach usługowych, dwuślimakowy samojezdny wóz paszowy, charakteryzuje się wysokimi parametrami jezdnymi. Dzięki optymalnemu rozłożeniu masy na tylną oś, maszyna zapewnia wyjątkowy komfort jazdy z dużą prędkością.

Przeczytaj więcej

  • Opis samojezdnego wozu paszowego SPW INTENSE

   SPW INTENSE

   Samojezdne wozy paszowe dla stad liczących od 75 do 215 krów mlecznych

  • SPW Power: samojezdne wozy paszowe o pojemności 22 m3 i wysokości poniżej 3 m!

   SPW POWER

   Samojezdne wozy paszowe dla gospodarstw posiadających od 90 do 165 krów mlecznych.

dealer finder map for KPL