Historia firmy KUHN

OD 1828 ROKU PROJEKTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ ROLNICTWA

Historia firmy rozpoczęła się w 1828 roku, kiedy kowal Joseph KUHN rozpoczął produkcję wag. Pierwsze maszyny rolnicze zostały wyprodukowane w 1864 roku. Pierwsza sprzedaż poza granicami Francji rozpoczęła się pod koniec lat 40. ubiegłego wieku. Pierwsze przejęcia innych marek miały miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych XX w.

Od tego czasu Grupa KUHN kontynuuje rozwój na różnych kontynentach, opierając się na mocnych korzeniach i zachowując atuty, które uczyniły ją silną przez cały okres jej rozwoju: szeroki zakres wiedzy specjalistycznej, która sprawia, że marka jest wyjątkowa i innowacyjna, uznane produkty i usługi, globalna obecność, ale wciąż bardzo blisko swoich klientów, oraz działania ukierunkowane na długoterminową perspektywę.

1828 - 1880

Joseph KUHN, miejscowy kowal, rozpoczął działalność od produkcji wag, a następnie rozszerzył ją na maszyny rolnicze. Dziś nasze tradycje są kontynuowane w Saverne, gdzie wszystko się zaczęło.

Zobacz więcej

1921 - 1950

Firma KUHN świętuje swoje 100-lecie, a droga jaką przebyła od warsztatu produkującego młocarnie do innowacyjnych maszyn uprawowych, jest świadectwem naszego zaangażowania w jakość i postęp. Zobacz, jak rozwijaliśmy się przez lata.

Zobacz więcej

1965 - 1978

Od pokonania niszczycielskiego pożaru dzięki zbiorowej determinacji, po pionierskie innowacje, takie jak pierwsza na świecie kosiarka dyskowa, historia KUHN jest naznaczona wytrwałością i przełomowymi osiągnięciami. Spójrzmy wstecz na 150 lat innowacji i rozwoju.

Zobacz więcej

1980 - 1999

Nasza fascynująca ewolucja odzwierciedla globalną ekspansję, najnowocześniejsze centra badawczo-rozwojowe i uznanie dla innowacji. Upamiętniając kamienie milowe spółek zależnych i prezentując pionierskie rozwiązania, nadal definiujemy nasze dziedzictwo doskonałości w rolnictwie i maszynach. Dowiedz się, jak kształtujemy przyszłość rolnictwa dzięki naszym innowacjom.

Zobacz więcej

2000 - 2009

Poznaj fascynującą historię firmy KUHN, naznaczoną międzynarodowym rozwojem, innowacyjnymi produktami i uznaniem w branży. Począwszy od przejęć globalnych firm, a skończywszy na zaprezentowaniu najnowocześniejszych narzędzi, takich jak KUHN iTech i KUHN Protect+, nasze dziedzictwo w branży rolniczej i maszynowej jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość.

Zobacz więcej

2010 - 2019

Niezwykła historia firmy KUHN trwa nadal, wraz z dalszym globalnym rozwojem, wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów oraz zdobywaniem nagród. Od ponad 190 lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania spełniające potrzeby rolników. Nasze zaangażowanie w najnowocześniejsze technologie i zrównoważone praktyki nieustannie kształtuje przyszłość rolnictwa.

Zobacz więcej

2020 - dzisiaj

Poznaj najnowszą historię innowacyjnych rozwiązań firmy KUHN, obejmującą wielokrotnie nagradzane produkty, takie jak zgrabiarka taśmowa MERGE MAXX 890 i belka tnąca OPTIDISC ELITE, oraz ekspansję na światowych rynkach i przełomowe wydarzenia. Przekonaj się o naszym zaangażowaniu w najnowocześniejsze technologie oraz o naszym globalnym zasięgu, w ramach którego nieustannie dostarczamy rolnikom najbardziej optymalne rozwiązania dla ich potrzeb.

Zobacz więcej