Dlaczego KUHN?

ZNAJDŹ CEL W SWOJEJ PRACY!

Rozwijaj swoją karierę w KUHN, gdzie nie tylko budujemy zaawansowane technologicznie maszyny dla rolników, ale także kształtujemy przyszłość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Dołącz do nas w ukierunkowanej na cel podróży, która sprzyja bardziej ekologicznemu jutru, przy jednoczesnym zachowaniu jakości na każdym kroku. W firmie KUHN Twoja praca nabiera głębokiego znaczenia - bądź częścią czegoś większego i poczuj prawdziwą dumę ze swojej pracy.

Mission and vision KUHN

Kim jesteśmy

Firma KUHN jest pionierem w branży rolniczej od prawie 200 lat. Nasza specjalistyczna wiedza napędza innowacyjne rozwiązania na każdym etapie procesu, a naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość. Dążymy do poprawy wydajności rolników i przyczyniamy się do rozwoju zrównoważonego rolnictwa.

Poznaj nasze wartości

KUHN employee at manufacturing in Saverne, France

Poznaj nasz zespół

W KUHN jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą. Jesteśmy różnorodną rodziną wywodzącą się z rozmaitych środowisk i zakątków świata. Nasze wyjątkowe doświadczenie definiuje naszą kulturę, a my cenimy pracę zespołową, innowacyjność i dążenie do doskonałości.

Poznaj nasz zespół

KUHN employee at engineering in Geldrop, Netherlands

Odkryj nasze innowacje

Odkryj w jaki sposób firma KUHN, z bogatą historią innowacyjnych rozwiązań, które przyniosły jej wiele prestiżowych nagród, kontynuuje rozwój szerokiej gamy inteligentnych rozwiązań dla rolnictwa, dostarczając zrównoważone produkty niezbędne do życia.

Odkryj nasze innowacje

Employee meeting at KUHN Saverne, France

Poznaj nasze ścieżki kariery

Każdy członek zespołu przyczynia się do realizacji naszego nadrzędnego celu, jakim jest wyżywienie świata. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję, badania i rozwój czy działania wspierające, każdy odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu światowej klasy rozwiązań dla rolnictwa. Dołącz do nas w tej podróży, w której każdy dzień jest okazją by mieć głęboki wpływ na globalny krajobraz rolniczy.

Poznaj nasze ścieżki kariery

Nasza obecność na całym świecie

Poznaj naszą historię

Firma KUHN, z ponad 190-letnią bogatą historią, jest światowym pionierem w dziedzinie innowacji. Ze skromnych początków wyrośliśmy na firmę obecną na całym świecie, kształtującą przyszłość rolnictwa i maszyn. Odkryj nasze dziedzictwo doskonałości i dowiedz się, w jaki sposób wciąż jesteśmy liderem w branży, dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania na całym świecie.

Dowiedz się więcej o historii Grupy KUHN

Kuhn North America Employee Robot user

Rozpocznij swoją nową karierę tutaj!

ZNAJDŹ WSZYSTKIE OFERTY PRACY