Aktualności i wydarzenia

Focus

DURAKARB: to sprawa przetrwania!

Nowe zęby brony obrotowej DURAKARB wyposażone w płytki z węglika wolframu oferują większą żywotność, zwłaszcza w przypadku użytkowania na glebach kamienistych.

Więcej

Aktualności

Zgrabiarka dwukaruzelowa KUHN GA 8830
Produkty i usługi

Nowa zgrabiarka karuzelowa z formowaniem bocznym GA 8830

Gamę zgrabiarek półzawieszanych z bocznym formowaniem pokosu uzupełnił model GA 8830. Jego szerokość robocza wynosi 8,80 m w trybie zgrabiania w dwóch oddzielnych pokosach. Prosta, praktyczna w użytkowaniu i bardzo wszechstronna maszyna stanowi odpowiedź przede wszystkim na potrzeby dużych gospodarstw, spółdzielni i przedsiębiorstw usługowych.

Czytaj
Zgrabiarka z przenośnikiem taśmowym MEGRE MAXX 750
Produkty i usługi

MERGE MAXX - inny sposób zgrabiania pokosu

Zgrabiarka z przenośnikiem taśmowym KUHN MERGE MAXX jest niezwykle wszechstronną maszyną. Wyróżnia ją delikatny sposób zbierania każdego rodzaju pokosu, z zachowaniem maksymalnej wartości odżywczej paszy. Maszyna doskonale sprawdza się w zbiorze bardzo różnych materiałów: trawa, lucerna na susz lub kiszonkę z całych roślin, siano, rośliny energetyczne, słoma zbóż lub rzepaku. W zależności od potrzeb, możliwe są różne konfiguracje układania pokosów.

Czytaj
KUHN Aurock - technologia przyszłości
Uprawa

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi uprawowe. Uprawa konserwująca obejmuje zarówno uprawę uproszczoną, jak i siew bezpośredni. Firma KUHN ze swoim ponad 40-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie stworzyła nowe siewniki AUROCK 6000 R i AUROCK 6000 RC o szerokościach roboczych 6 m, wyposażone w potrójny system talerzowy do siewu bezpośredniego i uproszczonego.

Czytaj
KOSMA - nowy lekki siewnik
Produkty i usługi

KOSMA: najlżejszy siewnik punktowy KUHN

Siewnik KOSMA uzupełnia gamę siewników precyzyjnych KUHN. Sekcja wysiewająca łączy w sobie lekkość sekcji PLANTER 3 i precyzję wysiewu siewnika MAXIMA 3. Ta sekcja wysiewająca przeznaczona jest do siewu od 100 do 500 hektarów rocznie z prędkością od 4 do 8 km/h na dobrze przygotowanej glebie.

Czytaj