Aktualności i wydarzenia

Focus

Porównanie metod wiązania i owijania

Powszechnie stosowanym sposobem konserwacji traw w belach jest wiązanie jej siatką, a następnie owijanie folią. Co jednak dzieje się pod względem jakości paszy oraz wysokości kosztów, gdy bela zostanie związana folią i owinięta przy użyciu unikalnej technologii 3D-Wrapping? Przeprowadziliśmy test!

Więcej

Aktualności

Lámina DURAKARB
Produkty i usługi

DURAKARB: to sprawa przetrwania!

Nowe zęby brony obrotowej DURAKARB wyposażone w płytki z węglika wolframu oferują większą żywotność, zwłaszcza w przypadku użytkowania na glebach kamienistych.

Czytaj
Zgrabiarka dwukaruzelowa KUHN GA 8830
Produkty i usługi

Nowa zgrabiarka karuzelowa z formowaniem bocznym GA 8830

Gamę zgrabiarek półzawieszanych z bocznym formowaniem pokosu uzupełnił model GA 8830. Jego szerokość robocza wynosi 8,80 m w trybie zgrabiania w dwóch oddzielnych pokosach. Prosta, praktyczna w użytkowaniu i bardzo wszechstronna maszyna stanowi odpowiedź przede wszystkim na potrzeby dużych gospodarstw, spółdzielni i przedsiębiorstw usługowych.

Czytaj
Zgrabiarka z przenośnikiem taśmowym MEGRE MAXX 750
Produkty i usługi

MERGE MAXX - inny sposób zgrabiania pokosu

Zgrabiarka z przenośnikiem taśmowym KUHN MERGE MAXX jest niezwykle wszechstronną maszyną. Wyróżnia ją delikatny sposób zbierania każdego rodzaju pokosu, z zachowaniem maksymalnej wartości odżywczej paszy. Maszyna doskonale sprawdza się w zbiorze bardzo różnych materiałów: trawa, lucerna na susz lub kiszonkę z całych roślin, siano, rośliny energetyczne, słoma zbóż lub rzepaku. W zależności od potrzeb, możliwe są różne konfiguracje układania pokosów.

Czytaj

Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

>
KUHN Finance Krzysztof Juskowiak
Do 31 December 2021 Finansowanie fabryczne Skorzystaj z opcji finansowania fabrycznego KUHN Finance. Sprawdź nasze oferty specjalne. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub potrzebujesz indywidualnej kalkulacji, skorzystaj z kontaktu telefonicznego z doradcą KUHN Finance. Sprawdź ofertę