Aktualności i wydarzenia

Focus

Pierwszy patent dla przekładni MASTERDRIVE świętuje swoje 30-lecie!

Więcej

Aktualności

Tin image
Uprawa

Chwastowniki KUHN TINELINER

Ograniczanie ilości chemicznych substancji aktywnych wpływa na trudności z ochroną roslin przed chwastami w plonie głównym. KUHN oferuje kompletną metodę zwalczania chwastów z wykorzytaniem innowacyjnego systemu prezycyjnego selektywnego chemicznego zwalczania chwastów KUHN I-Spray połączone z możliwością tworzenia map zachwaszczenia oraz mechanicznych metod zwalczania chwastów w trakcie wegetacji i po zbiorach.. Brona chwastownik umożliwia niszczenie młodych siewek chwastów w uprawach już rosnących. Najczęściej stosuje się ją pod koniec zimy i wczesną wiosną na zbożach takich jak pszenica, jęczmień i żyto. Maszyna ta może być również używana w zabiegach przedwschodowych o bardzo delikatnej pracy

Czytaj
1206589187523010_Twinpact_10lat_aktualnosci
Zbiór zielonek

Rozwiązanie KUHN TWINPACT świętuje 10-lecie istnienia!

Firma KUHN 10 lat temu wprowadziła na rynek rewolucyjne rozwiązanie podwójnego tłoka TWINPACT dla dużych pras kostkujących. Technologia ta, dostępna w modelu SB 1290 iD została stworzona, aby osiągnąć większy stopień zagęszczenia masy bez dodatkowego obciążenia prasy i współpracującego z nią ciągnika.

Czytaj
Nieczynne
Korporacyjne

Nieczynne w dniach 23-24.11.2023

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy poinformować, że Firma będzie nieczynna w dniach: czwartek 23.11. od godziny 12.00 oraz cały piątek 24.11.

Czytaj

Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

>
Baner_konfigurator_rozsiewacze
Do 31 grudzień 2024 KUHN Konfigurator Skonfiguruj swoją maszynę KUHN online! START