Zgrabiarki dwukaruzelowe

Dla projektantów zgrabiarek od zawsze kluczowe znaczenie miało zachowanie wysokiej jakości składników odżywczych w paszy. Szczególną uwagę w tych maszynach przywiązali do zdolności kopiowania nierówności terenu oraz dokładnego zgrabiania czystej paszy. Specjalny kształt ramion zapewnia wysoką wydajność pracy, formowanie równych wałów o odpowiedniej strukturze i wysoką niezawodność. W KUHN opracowaliśmy zgrabiarki dwukaruzelowe o szerokościach roboczych od 2,3 do 9,3 m. Dwustopniowa przekładnia redukcyjna MASTER DRIVE zapewnia maszynie długą żywotność i bezproblemowy napęd karuzel, który pozwala na pracę nawet w najcięższym pokosie. Ten unikatowy na rynku typ napędu zaprojektowany do bardzo intensywnej pracy, zapewnia zgrabiarkom dwukaruzelowym KUHN większą wszechstronność oraz niezawodność przy ograniczonych potrzebach konserwacyjnych.

Zgrabiarki dwukaruzelowe Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Know-how

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

Formowanie wału pokosu pośrodku zgrabiarki

Nowe zawieszane i półzawieszane zgrabiarki dwukaruzelowe, które formułują wał pokosu po środku zgrabiarki, wyróżniają się na tle konkurencyjnych modeli wyjątkowym kopiowaniem nierówności terenu, trwałością i niezawodnością. Dzięki swoim szerokościom roboczym zapewniają wysoką wydajność powierzchniową. Przekładnia MASTER DRIVE GIII pozwala na intensywną pracę w trudnych warunkach. Co ważne, karuzele zgrabiarki dwukaruzelowej mogą być podnoszone pod różnym kątem, dzięki czemu w szczególnych przypadkach można uzyskać prześwit ponad 75cm, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niszczenia wcześniej zgrabionych wałów pokosu w sytuacji, gdy musimy przez nie przejechać.

Przeczytaj więcej

  • Model GA 6501

   GA 1001 P

   Zawieszane zgrabiarki dwukaruzelowe - szerokość robocza: 5,65 do 6,40 m

  • Kształt maszyny GA 7501 +

   GA 1001

   Dwukaruzelowa zgrabiarka formująca wał pokosu pośrodku - szerokość robocza: 5,40 do 7,40 m

  • Model GA 8731+

   GA 1031

   Dwukaruzelowa zgrabiarka formująca wał pokosu pośrodku - szerokość robocza: 7,50 do 9,30 m"

Formowanie wału pokosu z boku zgrabiarki

Szukasz wydajnej i wszechstronnej zgrabiarki, łatwej w obsłudze, przystosowanej do pracy z ciągnikiem o małej mocy, która dobrze sobie poradzi w trudnych warunkach pracy? Modele zgrabiarki dwukaruzelowej z bocznym zgrabianiem pokosu całkowicie spełniają te oczekiwania oraz oferują duży wybór pod względem średnicy karuzel.

Przeczytaj więcej

  • Model GA 6002

   GA 1002

   Dwukaruzelowa zgrabiarka formująca wał pokosu z boku - szerokość robocza: 3,50 do 5,80 m

  • Model GA 8030

   GA 1030

   Dwukaruzelowe zgrabiarki z bocznym formowaniem wału pokosu - szerokości robocze: 6,30 do 8,80 m

  • Model GA 9032+

   GA 1032 +

   Dwukaruzelowa zgrabiarka formująca wał pokosu z boku - szerokość robocza: 6,50 do 8,80 m

dealer finder map for KPL