Zgrabiarki zaczepiane

Wybierając zaczepianą zgrabiarkę jednokaruzelową wybierasz niezawodność oraz innowacyjne rozwiązania stosowane z sukcesem w modelach dwu- i czterokaruzelowych. Dwustopniowa przekładnia redukcyjna MASTER DRIVE GIII nowej generacji jest doskonale przystosowana do najbardziej intensywnego wykorzystania! Ta generacja zgrabiarek jest lżejsza i jeszcze bardziej niezawodna. Zwiększające się szerokości robocze zgrabiarek oraz coraz większe średnice karuzel, przy coraz trudniejszych warunkach roboczych (materiał na kiszonkę i sianokiszonkę), skłonił nas do zastosowania wzmocnionych elementów napędu również w modelach jednokaruzelowych.

Zgrabiarki zaczepiane Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Zbiór zielonek

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

GA 1031 T

GA 4731 T i GA 5031 T to jednokaruzelowe zgrabiarki w wersji zaczepianej. Ich szerokość robocza wynosi od 4,65 do 5,00 m. Wyposażone w przekładnię MASTERDRIVE GIII są tak samo niezawodne, jak duże modele. Uchwyty ułatwiają demontowanie ramion.

dealer finder map for KPL