Zgrabiarki jednokaruzelowe

Firma KUHN, będąca pionierem w dziedzinie zgrabiarek karuzelowych, oferuje rozwiązania, takie jak podwójnie gięte, stycznie montowane ramiona karuzel, dzięki którym zgrabianie paszy odbywa się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Oszczędność czasu to niższe koszty produkcji. Jak to osiągnąć? Firma KUHN oferuje maszyny, które pozwalają na szybszą pracę przy zachowaniu najwyższej jakości zgrabiania i pełnej stabilności maszyny podczas jazdy na uwrociach, czy pochyłym terenie. Zgrabiarki jednokaruzelowe KUHN to stabilność w każdych warunkach oraz szybkie i dokładne zgrabianie. Wartość odżywcza paszy ma kluczowe znaczenie w prawidłowym żywieniu stada, jednak zawsze musimy pamiętać o kosztach jej wyprodukowania. Szybka praca bez ograniczeń związanych z pogorszeniem jakości paszy, jest podstawą do redukcji kosztów produkcji. Zgrabiarki karuzelowe KUHN, wyposażone w szereg oryginalnych rozwiązań, mają duży wkład w osiągnięcie tego celu.

Zgrabiarki jednokaruzelowe Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Zbiór zielonek

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

Zgrabiarki zawieszane

W odpowiedzi na potrzeby rolników, w KUHN opracowaliśmy serię zawieszanych zgrabiarek jednokaruzelowych o jeszcze większej wydajności. Duża liczba ramion na karuzeli pozwala zgrabiać pokos z większą prędkością jazdy, przy tej samej prędkości obrotowej karuzeli. Dzięki temu, rośliny są zgrabiane delikatnie i bardzo dokładnie. Podwójnie gięte ramiona pozwalają formować przewiewne wały o dużej objętości, w których rośliny szybciej dosychają i które korzystnie wpływają na wydajność pracy prasy

Przeczytaj więcej

  • Model GA 3200

   GA 300 GM - 1001 GM

   Zgrabiarki jednokaruzelowe (3,20 i 3,80 m) wyposażone w szczelnie zamknięta przekładnię.

  • Profil GA 4401

   GA 1001

   Zgrabiarki jednokaruzelowe o szerokościach roboczych: 3,90, 4,20 i 4,40 m

  • Szczegółowy opis zgrabiarki KUHN GA 4321

   GA 1021

   Zgrabiarki jednokaruzelowe (4,10 i 4,20 m) wyposażone w przekładnię MASTER DRIVE.

  • Model GA 4431

   GA 1031

   Zawieszane zgrabiarki jednokaruzelowe - szerokość robocza: 4,40 do 5,00 m

Zgrabiarki zaczepiane

Wybierając zaczepianą zgrabiarkę jednokaruzelową wybierasz niezawodność oraz innowacyjne rozwiązania stosowane z sukcesem w modelach dwu- i czterokaruzelowych. Dwustopniowa przekładnia redukcyjna MASTER DRIVE GIII nowej generacji jest doskonale przystosowana do najbardziej intensywnego wykorzystania! Ta generacja zgrabiarek jest lżejsza i jeszcze bardziej niezawodna. Zwiększające się szerokości robocze zgrabiarek oraz coraz większe średnice karuzel, przy coraz trudniejszych warunkach roboczych (materiał na kiszonkę i sianokiszonkę), skłonił nas do zastosowania wzmocnionych elementów napędu również w modelach jednokaruzelowych.

Przeczytaj więcej

  • Model GA 1031 T

   GA 1031 T

   Zaczepiane zgrabiarki jednokaruzelowe - szerokość robocza: 4,65 do 5,00 m

dealer finder map for KPL