Zgrabiarki czterokaruzelowe

Zgrabiarki czterokaruzelowe zapewniają nie tylko wysoką wydajność pracy, lecz również doskonałą jakość zgrabiania i możliwość dostosowania do każdych warunków roboczych. Pokos zgrabiony w równe wały przyspiesza dalsze etapy zbioru paszy. Zgrabiarki czterokaruzelowe z napędem hydraulicznym zapewniają wysoką wydajność roboczą nie tylko ze względu na swoją szerokość. Dzięki ograniczeniu smarowania tylko do jednego wałka napędowego, codzienna konserwacja może być nawet o godzinę krótsza w porównaniu z mechanicznie napędzanymi zgrabiarkami o podobnych gabarytach. W ten sposób można zwiększyć dzienną wydajność nawet o dziesięć dodatkowych hektarów.

Zgrabiarki czterokaruzelowe Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Zbiór zielonek

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

GA 10031

Nowa zgrabiarka czterokaruzelowa GA 13031 z centralnym formowaniem wału pracuje z szerokością roboczą od 8,40 m do 12,50 m. W pełni hydrauliczny napęd pozwala zaoszczędzić na konserwacji jedną godzinę dziennie.

GA 10131

Czterokaruzelowe zgrabiarki GA 13131 i GA 15131 formujące wał pokosu pośrodku. Szerokość robocza 8,40 m i 14,70 m oraz w pełni hydrauliczny napęd, który pozwala zaoszczędzić godzinę dziennie ze względu na ograniczenie konserwacji.

dealer finder map for KPL