Stałokomorowe prasy zwijające

Naszym celem jest tworzenie maszyn, które zwiększają rentowność gospodarstw rolnych. Wysoka wydajność robocza to kluczowy wskaźnik efektywności pracy każdej maszyny. Stałokomorowa prasa zwijająca KUHN, wyposażona w szereg unikatowych rozwiązań, spełni Twoje oczekiwania pod wieloma względami. Idealny, powtarzalny kształt okrągłych bel to rezultat, jakiego oczekuje każdy rolnik. Ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie prasowania siana, sianokiszonki i słomy pozwala nam tworzyć maszyny, które produkują mocno zagęszczone bele w najtrudniejszych warunkach roboczych. Niezawodność stałokomorowej prasy zwijającej jest niezbędna dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Firma KUHN oferuje najbardziej kompletną i wszechstronną gamę pras zwijających na rynku, zaprojektowanych w oparciu o proste i jednocześnie skuteczne metody. W rezultacie użytkownik otrzymuje niezawodną maszynę, która minimalizuje przestoje w pracy

FB 119

Prasa stałokomorowa KUNH FB 119 jest idealną prasą zwijającą dla użytkowników poszukujących prostej, łatwej w eksploatacji i niezawodnej maszyny.

FB 2130

Prasa stałokomorowa KUNH FB 2130 jest właściwą prasą zwijającą dla użytkowników wymagających równych, zwartych beli oraz wydajności i niezawodności.

FB 3100

Prasy stałokomorowe KUHN serii FB 3100 to maszyny klasy premium, zaprojektowane tak, aby zapewniać jak największe zagęszczenie beli i wydajność w najtrudniejszych warunkach występujących w różnych miejscach na całym świecie.

dealer finder map for KPL