Zmiennokomorowe prasy zwijające

Firma KUHN przedstawia nową generację zmiennokomorowych pras zwijających, które wychodzą naprzeciw wyzwaniom rolnictwa przyszłości. Prasy zwijające KUHN zostały zaprojektowane z myślą o Twoich najważniejszych potrzebach w zakresie prasowania bel. Produkowane przez nas prasy zwijajace pomogą Ci zwiększyć opłacalność produkcji. Priorytetem firmy KUHN jest najwyższa jakość obsługi klienta we wszystkich aspektach. Wielu pracowników naszej firmy pochodzi z gospodarstw rolnych, co sprzyja ich dużemu zaangażowaniu i jest źródłem praktycznej wiedzy i umiejętności. W ciągu wielu lat zgromadziliśmy cenną wiedzę techniczną i specjalistyczne doświadczenie w zakresie produkcji zmiennokomorowych pras zwijających. Naszym celem jest tworzenie prostej i jednocześnie skutecznej technologii, dzięki której nasi klienci mogą osiągać lepsze rezultaty pracy.

VB 3100

Szeroki asortyment różnych pras zwijających, zapewniających zwięzłe bele okrągłe o wymiarach 80-160/185 cm, oparty na ponad 40 latach doświadczenia. Sześć modeli i cztery opcje podbierania to pewność, że znajdziesz prasę zwijającą KUHN VB, która zwiększy opłacalność w obszarze prasowania

VB 7100

KUHN VB 7100 wyznaczają nowe standardy w prasowaniu okrągłych bel. Możesz polegać na niezmiennie wysokiej jakości pracy w każdych warunkach. Bez względu na rodzaj materiału prasowanego i porę dnia, prasy zwijające zapewniają mocno zagęszczone bele, wysoką wydajność roboczą i maksymalną żywotność.

dealer finder map for KPL