Prasoowijarki

Po dokładnym skoszeniu, przetrząśnięciu i zgrabieniu materiału, kiszonka musi zostać zabezpieczona na potrzeby przechowywania. Belę należy jak najszybciej owinąć szczelnie folią, aby zapobiec stratom wartości odżywczej paszy. Oferowane przez KUHN prasoowijarki są obsługiwane przez jedną osobę. Niezależnie od tego, czy prasoowijarka jest stałokomorowa czy zmiennokomorowa, bela jest owijana w ciągu zaledwie kilku sekund, co przekłada się na doskonałą jakość paszy.

i-BIO+

Prasoowijarka KUHN i-BIO+ jest ultrakompaktową i lekką uniwersalną prasoowijarką. Dzięki małemu ciężarowi i znakomitej zwrotności, prasoowijarka KUHN i-BIO+ oferuje znakomitą wydajność w terenie górzystym oraz na małych lub podmokłych polach, z wąskimi wjazdami, do których ograniczają wąskie bramy.

FBP 3135

Prasa stałokomorowa KUHN FBP 3135 BalePack to maszyna zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki unikatowej konstrukcji oraz opcjom maszyna ta zwiększy opłacalność działalności w obszarze prasowania.

VBP 3100

Oparta na serii maszyn premium KUHN VB 3100, maszyny zmiennokomorowe serii KUHN VBP 3100 z systemem BalePack to nasi eksperci od wszechstronności. Dzięki unikatowej budowie komory maszyny te zapewniają najlepsze rezultaty dla bardzo zróżnicowanych materiałów żniwnych.

dealer finder map for KPL