Rozdrabniacze do sadów i winnic

Rozdrabniacze to maszyny o szerokim zastosowaniu w sadach i na plantacjach, niosące liczne korzyści agronomiczne. Oczekiwania w stosunku do rozdrabniaczy sadowniczych, których zadaniem jest utrzymanie międzyrzędzi oraz rozdrabnianie zdrewniałych resztek roślinnych, różnią się w zależności od rodzaju rozdrabnianego materiału, warunków roboczych oraz indywidualnych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie rozdrabniaczy KUHN każdy sadownik i plantator znajdzie odpowiedni model dla siebie. Różnorodność rozwiązań technicznych jest tak liczna jak liczna jest oferta rozdrabniaczy sadowniczych KUHN. Każda maszyna jest lub może zostać dostosowana do konkretnych zadań oraz warunków roboczych. Wszystkie modele posiadają wspólne cechy, które gwarantują nie tylko najwyższą jakość rozdrabniania, ale również maksymalną trwałość i niezawodność funkcjonowania.

BV 10

Rozdrabniacze BV serii 10 o szerokościach roboczych od 0,96 do 1,53 m są przystosowane do pracy w winnicach. Zostały zaprojektowane szczególnie na potrzeby plantacji z wąskimi międzyrzędziami.

BV - BVR 100

Rozdrabniacze serii BV 100 o szerokościach roboczych od 1,53 do 2,28 m idealnie nadają się do sadów i winnic z szeroko rozstawionymi rzędami upraw. Rozdrabniacze serii BVR 100 z opcją montażu z przodu i z tyły cuągnika pracujące w szerokości roboczej od 1,53 do 1,91 m

BV 1000 - BVR 1001

Rozdrabniacze serii BV i BVR 1000 o szerokości roboczej od 1,72 do 2,33 m i od 1,54 do 2,07 m są doskonale przystosowane do pracy w sadach o dużej szerokości pomiędzy nasadzeniami. Seria BVR 1000 z możliwością odwracania kierunku pracy maszyny gwarantuje dodatkową funkcjonalność!

BP - BPR 10

Siedem wszechstronnych modeli w 4 szerokościach roboczych (od 2,10 m do 3,03 m), przeznaczonych do rozdrabniania wszelkich rodzajów powierzchni trawiastych i wykorzystania w indywidualnych gospodarstwach rolnych lub przez służby komunalne.

SDS

Rozdrabniacz SDS (Side Delivery System) pozwala na układanie ściętej trawy wzdłuż rzędów plantacji. Dostępne w 3 szerokościach roboczych, są wyposażone w unikatowy system przenoszenia dostosowany do specyfiki każdej plantacji.

TRP

Rozdrabniacze z podniesionym rotorem zapewniają wydajne rozdrabnianie pędów winorośli oraz pozostałości po przycinaniu drzew w sadach, nawet w trudnych warunkach roboczych lub na kamienistym podłożu.

dealer finder map for KPL