Opryskiwacze zawieszane

Zawieszane opryskiwacze KUHN łączą w sobie precyzję i komfort obsługi.Mogą być wyposażone w stalowe lub aluminiowe belki polowe składane manualnie lub hydraulicznie. Polietylenowe zbiorniki o pojemności od 600 do 1800 l charakteryzują się dużą wytrzymałością i są odporne na działanie promieni UV. KUHN oferuje szeroki wybór opcji wyposażenia, między innymi sterowniki CAN BUS, które pozwalają dostosować opryskiwacz do indywidualnych potrzeb użytkownika.

OPTIS

OPTIS to podstawowy model wśród zawieszanych opryskiwaczy KUHN. Pojemność zbiornika: 600 - 1200 l, wyposażony w stalowa belkę polową od 2 do 16 m, jego łatwa obsługa pozwala na szybkie i pewne wykonanie oprysku.

OMNIS

Opryskiwacze OMNIS zostały zaprojektowane na bazie prostej i solidnej konstrukcji. OMNIS posiada zbiornik o pojemności od 800 do 1200 i belkę o szerokości od 12 do 15 m. Są przeznaczone do pracy w gospodarstwach hodowlanych lub z produkcją mieszaną oraz gospodarstwach warzywniczych.

DELTIS 2

DELTIS 2 to zawieszany opryskiwacz KUHN, dostosowany do potrzeb gospodarstw z produkcja mieszaną. Dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1000 do 1500 l. W ofercie dostępnych jest pięć modeli belek polowych o szerokości od 15 do 24 metrów.

ALTIS 2

ALTIS 2 to najbardziej zaawansowany model wśród zawieszanych opryskiwaczy KUHN, dostosowany do potrzeb gospodarstw z produkcja roślinną. Dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1500 do 2000 l. W ofercie jest pięć modeli belek polowych o szerokości od 15 do 28 metrów.

dealer finder map for KPL