Opryskiwacze zawieszane

Zawieszane opryskiwacze KUHN łączą w sobie precyzję i komfort obsługi.Mogą być wyposażone w stalowe lub aluminiowe belki polowe składane manualnie lub hydraulicznie. Polietylenowe zbiorniki o pojemności od 600 do 1800 l charakteryzują się dużą wytrzymałością i są odporne na działanie promieni UV. KUHN oferuje szeroki wybór opcji wyposażenia, między innymi sterowniki CAN BUS, które pozwalają dostosować opryskiwacz do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Opryskiwacze zawieszane Aktualności i oferty

OPTIS

OPTIS to podstawowy model wśród zawieszanych opryskiwaczy KUHN. Pojemność zbiornika: 600 - 1200 l, wyposażony w stalowa belkę polową od 2 do 16 m, jego łatwa obsługa pozwala na szybkie i pewne wykonanie oprysku.

OMNIS

Opryskiwacze OMNIS zostały zaprojektowane na bazie prostej i solidnej konstrukcji. OMNIS posiada zbiornik o pojemności od 800 do 1200 i belkę o szerokości od 12 do 15 m. Są przeznaczone do pracy w gospodarstwach hodowlanych lub z produkcją mieszaną oraz gospodarstwach warzywniczych.

DELTIS 2

DELTIS 2 to zawieszany opryskiwacz KUHN, dostosowany do potrzeb gospodarstw z produkcja mieszaną. Dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1000 do 1500 l. W ofercie dostępnych jest pięć modeli belek polowych o szerokości od 15 do 24 metrów.

ALTIS 2

ALTIS 2 to najbardziej zaawansowany model wśród zawieszanych opryskiwaczy KUHN, dostosowany do potrzeb gospodarstw z produkcja roślinną. Dostępny ze zbiornikiem o pojemności od 1500 do 2000 l. W ofercie jest pięć modeli belek polowych o szerokości od 15 do 28 metrów.

dealer finder map for KPL