Wielkogabarytowe prasy kostkujące

Formowanie bel o wysokim stopniu zgniotu ze wszystkich materiałów żniwnych to cecha, która zdecydowanie wyróżnia wielkogabarytowe prasy kostkujące firmy KUHN na rynku tych maszyn. Przy niepewnych warunkach pogodowych liczy się każda minuta. Prosta, ale jednocześnie przemyślana technologia komory wstępnego zgniotu POWER DENSITY pozwala dostosować pracę maszyny do każdych warunków polowych. Prasy serii SB oraz LSB doskonale radzą sobie z każdym materiałem żniwnym. Idealny kształt formowanych bel, w połączeniu z wysoką wydajnością i niezrównaną trwałością maszyny sprawiają, że prasy KUHN serii LSB oraz SB to opłacalna inwestycja. Wielkogabarytowe prasy kostkujące KUHN wyposażone są w szereg prostych i zarazem skutecznych rozwiązań zapewniających wydajność na miarę Twoich potrzeb. Perfekcyjnie ukształtowane, spójne, kwadratowe bele - tego oczekują wszyscy rolnicy. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w produkcji pras, nasze maszyny formują bele twarde jak skała.

Wielkogabarytowe prasy kostkujące Aktualności i oferty

Combiné presse-enrubanneuse VBP 7190 élu Farm Machine 2023
6 sty 2023 Produkty i usługi

KUHN VBP 7190 nagrodzona FARM MACHINE 2023

Nowa prasoowijarka VBP 7190 firmy KUHN została wybrana maszyną FARM MACHINE 2023 w kategorii "Prasy". Jury złożone z dziennikarzy-ekspertów ...

Prasy z kanałem prasowania 80cm

Wielkogabarytowa prasa kostkująca to coś więcej niż maszyna - to element systemu logistycznego gospodarstwa. Dlatego wybór prasy dostosowanej do Twoich potrzeb jest kluczem do rentowności Twojej firmy. Jednym z kryteriów wyboru maszyny jest rozmiar i stopień zgniotu bel. W naszej ofercie znajdziesz serię pras z kanałem prasowania 80 cm.

Przeczytaj więcej

  • SB 890 , sylwetka

   SB 890

   Rozmiar beli 80 x 90 cm, aparat podwójnego wiązania

Prasy z kanałem prasowania 120cm

Jednakowy kształt bel to nie tylko aspekt estetyczny. Równo zbite bele są odzwierciedleniem jakości w każdej formie. Bele prostopadłościenne łatwo się układa i przenosi. Są dużo bardziej stabilne podczas transportu niż bele o nierównych kształtach lub mniejszym zagęszczeniu materiału. Równe, prostopadłościenne bele sianokiszonki zawierają mniej powietrza, dzięki czemu jakość paszy jest wyższa. W związku z tym w KUHN ciągle pracujemy nad udoskonalaniem serii wielkogabarytowych pras kostkujących. Dla najbardziej wymagających użytkowników oferujemy wielkogabarytowe prasy kostkujące z kanałem prasowania 120 cm.

Przeczytaj więcej

  • SB 1270 X, sylwetka

   SB 1270 X

   Prasa wysokiego zgniotu do beli o rozmiarach 120 x 70 cm z aparatem podwójnego wiązania.

  • SB 1290 D, sylwetka

   SB 1290

   Rozmiar beli 120 x 90, aparat podwójnego wiązania

  • SB 1290 iD, sylwetka

   SB 1290 iD

   Prasa do produkcji beli o bardzo dużej gęstości o rozmiarach 120 x 90 cm z aparatem podwójnego

dealer finder map for KPL