Prasy z kanałem prasowania 120cm

Jednakowy kształt bel to nie tylko aspekt estetyczny. Równo zbite bele są odzwierciedleniem jakości w każdej formie. Bele prostopadłościenne łatwo się układa i przenosi. Są dużo bardziej stabilne podczas transportu niż bele o nierównych kształtach lub mniejszym zagęszczeniu materiału. Równe, prostopadłościenne bele sianokiszonki zawierają mniej powietrza, dzięki czemu jakość paszy jest wyższa. W związku z tym w KUHN ciągle pracujemy nad udoskonalaniem serii wielkogabarytowych pras kostkujących. Dla najbardziej wymagających użytkowników oferujemy wielkogabarytowe prasy kostkujące z kanałem prasowania 120 cm.

Prasy z kanałem prasowania 120cm Aktualności i oferty

Combiné presse-enrubanneuse VBP 7190 élu Farm Machine 2023
6 sty 2023 Produkty i usługi

KUHN VBP 7190 nagrodzona FARM MACHINE 2023

Nowa prasoowijarka VBP 7190 firmy KUHN została wybrana maszyną FARM MACHINE 2023 w kategorii "Prasy". Jury złożone z dziennikarzy-ekspertów ...

SB 1270 X

Prasa KUHN SB 1270 X jest prasą wysokiego zgniotu, przeznaczoną do pracy w każdych warunkach i zapewniającą najwyższe w segmencie 120 x 70 zagęszczenie beli. Dzięki dużej sztywności maszyna jest w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki pracy.

SB 1290

Prasa KUHN SB 1290 D jest wielofunkcyjną prasą kostkującą przeznaczoną do pracy w każdych warunkach. Ta profesjonalna maszyna została zaprojektowana i zbudowana z myślą o trwałości.

SB 1290 iD

Prasa SB 1290 iD została zaprojektowana tak, aby formować bele o wyjątkowo dużym zagęszczeniu w każdych warunkach. Dzięki opatentowanemu tłokowi TWINPACT prasa ma mniejsze zapotrzebowanie na moc i sprawia, że działalność w obszarze prasowania jest bardziej opłacalna.

dealer finder map for KPL