Kosiarki dyskowe

Od ponad 50 lat KUHN nieustannie przyczynia się do rozwoju innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kosiarek dyskowych. Mając na uwadze optymalizację kosztów i zwrot z inwestycji, na bazie naszego doświadczenia przygotowaliśmy gamę maszyn spełniających te kryteria. Nasze kosiarki są skonstruowane tak, aby spełniać oczekiwania rolników pod względem produkcji wysokiej jakości paszy, niezawodności i redukcji kosztów eksploatacyjnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązań KUHN, Twój komfort pracy będzie jeszcze większy!

Frontalne kosiarki dyskowe zawieszane

Wysoka jakość paszy ma duże znaczenie. Najważniejsze jest przestrzeganie czterech zasad: zapobieganie stratom suchej masy, ochrona darni, czystość zbioru i dbałość o walory smakowe paszy. Frontalne kosiarki dyskowe KUHN pozwalają spełnić wszystkie te warunki. Kosiarki frontalne są doskonale przystosowane do pracy w zestawach z innymi maszynami, dzięki czemu zapewniają dobre wyniki pracy i większą wydajność. Niezależnie od tego, czy pracują w zestawie czy osobno, ich obsługa jest bardzo łatwa. Głównym celem zbioru zielonek jest wyprodukowanie paszy o wysokiej wartości odżywczej. Frontalna kosiarka dyskowa KUHN jest tym, czego potrzebujesz. Jest bogato wyposażona, zapewnia niezawodną pracę, czyste cięcie i doskonałe kopiowanie nierówności terenu.

Przeczytaj więcej

  • Szczegółowe informacje na temat kosiarki GMD 300 F

   GMD 110 F

   Występują w szerokościach roboczych 2,80 i 3,11 m.

  • Model frontalnej kosiarki GMD 2721 F

   GMD 1021 F COMPACT

   Ta kompaktowa i lekka maszyna jest przystosowana do pracy na górzystych terenach.

  • Profil kosiarki GMD 1023 F

   GMD 1023 F

   Kosiarka GMD 3123 F zapewnia szerokość roboczą 3,10 m

  • Profil kosiarki GMD 1025 F

   GMD 1025 F

   Kosiarki frontalne o szerokościach roboczych 3,10 i 3,50 m

  • Sylwetka samego zgniatacza TW 320

   TC 320

   Zawieszany trzypunktowo niezależny zgniatacz pokosu

Kosiarki dyskowe zawieszane

Pasza podstawowa to najtańsze źródło składników pokarmowych dla stada. Przy obecnych wysokich cenach koncentratów oraz potrzebie zwiększenia wydajności i opłacalności w produkcji mleka i mięsa, kwestia wartości odżywczej dawki podstawowej jest istotniejsza niż kiedykolwiek. Koszenie to pierwszy ważny krok w procesie produkcji siana i kiszonki. Firma KUHN oferuje szereg rozwiązań, które pozwalają dostosować każdą zawieszaną kosiarkę dyskową do indywidualnych potrzeb związanych z przygotowaniem i zbiorem paszy.

Przeczytaj więcej

  • Model GMD 10& 100

   GMD 10 & 100

   Dwie serie z 8 modelami o szerokości roboczej od 1,60 do 3,51 m.

  • Model kosiarki GMD 3111

   GMD 1011 LIFT-CONTROL

   5 modeli o szerokości roboczej od 2,67 do 4,35 m z zawieszeniem LIFT-CONTROL

  • Model GMD 285

   GMD 105

   GMD 105 o szerokości roboczej od 2,80 do 3,50 m zapewnia czyste cięcie.

  • Profil kosiarki GMD 1030

   GMD 1030

   Połączenie wydajności roboczej i jakości paszy

Kosiarki dyskowe zaczepiane

Dobrze prosperujące gospodarstwa rolne są dzisiaj świadome, że w kosiarkach liczą się przede wszystkim rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować koszty pozyskania paszy. Rozwiązania te muszą zapewniać zachowanie wysokiej wartości odżywczej paszy oraz maksymalną niezawodnośći długą żywotność maszyny. Zaczepiane kosiarki KUHN pozwolą Ci na wyprodukowanie jeszcze cystszej paszy.

Przeczytaj więcej

  • Profil kosiarki GMD 5251 TC

   GMD 1051 TC

   Zaczepiana kosiarka KUHN GMD 5251 TC o dużej szerokości roboczej 5,20 m

dealer finder map for KPL