Kosiarki dyskowe zawieszane

Pasza podstawowa to najtańsze źródło składników pokarmowych dla stada. Przy obecnych wysokich cenach koncentratów oraz potrzebie zwiększenia wydajności i opłacalności w produkcji mleka i mięsa, kwestia wartości odżywczej dawki podstawowej jest istotniejsza niż kiedykolwiek. Koszenie to pierwszy ważny krok w procesie produkcji siana i kiszonki. Firma KUHN oferuje szereg rozwiązań, które pozwalają dostosować każdą zawieszaną kosiarkę dyskową do indywidualnych potrzeb związanych z przygotowaniem i zbiorem paszy.

GMD 10 & 100

Modele GMD 10 i 100 o różnych szerokościach roboczych są dostosowane do pracy z ciągnikami o małej i średniej mocy. Łączą w sobie prostą konstrukcję z wieloma rozwiązaniami. Modele o szerokości roboczej od 1,6 do 2,8 m zapewniają czyste i równe koszenie. Ich belka tnąca jest bardzo wydajna i mocna.

GMD 1011 LIFT-CONTROL

Dostępne w pięciu szerokościach roboczych (od 2,67 m do 4,35 m) są skierowane do średniej wielkości gospodarstw rolnych i firm usługowych. Zwiększ opłacalność produkcji paszy z wyjątkowym system zawieszenia LIFT-CONTROL połączonym z zabezpieczeniem najazdowym NON-STOP.

GMD 105

Nowe pionowo składane kosiarki dyskowe GMD serii 105 o szerokości roboczej od 2,80 do 3,50 m są idealne dla średnich gospodarstw rolnych. Ciesz się czystym i równomiernym cięciem oraz niezawodnością i wydajnością belki tnącej.

GMD 1030

Dostępne w ośmiu szerokościach roboczych (od 8,20 m do 9,93 m), zapewniają maksymalną wydajność roboczą z zachowaniem wysokiej jakości zbieranej paszy. Stworzone na potrzeby firm usługowych, kółek rolniczych i dużych gospodarstw rolnych.

dealer finder map for KPL