Frontalne kosiarki dyskowe zawieszane

Wysoka jakość paszy ma duże znaczenie. Najważniejsze jest przestrzeganie czterech zasad: zapobieganie stratom suchej masy, ochrona darni, czystość zbioru i dbałość o walory smakowe paszy. Frontalne kosiarki dyskowe KUHN pozwalają spełnić wszystkie te warunki. Kosiarki frontalne są doskonale przystosowane do pracy w zestawach z innymi maszynami, dzięki czemu zapewniają dobre wyniki pracy i większą wydajność. Niezależnie od tego, czy pracują w zestawie czy osobno, ich obsługa jest bardzo łatwa. Głównym celem zbioru zielonek jest wyprodukowanie paszy o wysokiej wartości odżywczej. Frontalna kosiarka dyskowa KUHN jest tym, czego potrzebujesz. Jest bogato wyposażona, zapewnia niezawodną pracę, czyste cięcie i doskonałe kopiowanie nierówności terenu.

GMD 110 F

Podczas zbiorów, głównym celem jest uzyskanie paszy o wysokiej wartości odżywczej. Frontalne kosiarki dyskowe KUHN GMD serii 100 F, dostępne w 2 modelach, to niezbędne maszyny, których zalety odmienią Twoje gospodarstwo!

GMD 1021 F COMPACT

Jej kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja sprawiają, że jest ona szczególnie dostosowana do pracy na zboczach lub bardzo pagórkowatych terenach.

GMD 1023 F

Poznaj nową kosiarkę frontalną GMD 3123 F. Szerokość robocza 3,10 m jest idealnie dostosowana do potrzeb średniej wielkości gospodarstw rolnych.

GMD 1025 F

Kosiarki dyskowe GMD serii 1025 F dostępne w 2 szerokościach roboczych (3,10 i 3,50 m) to idealne maszyny na górzyste tereny do pracy z ciągnikami o średniej mocy GMD 1025 F, które spełniają oczekiwania firm usługowych.

TC 320

Model TC 320 zawieszanego trzypunktowo zgniatacza pokosu marki KUHN oferuje niesłychaną wszechstronność i wysoką wydajność w odniesieniu do wszystkich rodzajów upraw i we wszystkich warunkach pracy. Siano czy kiszonka, zawsze można być pewnym, że zagwarantuje produkt o najwyższej jakości.

dealer finder map for KPL