Kosiarki na wysięgniku

Kosiarki na wysięgniku zostały zaprojektowane jako niezwykle wszechstronne maszyny przeznaczone do użytku indywidualnego w gospodarstwach rolnych, firmach usługowych oraz służbach komunalnych utrzymujących drogi wszystkich kategorii, włącznie z autostradami. Jeśli szukasz profesjonalnej kosiarki wysięgnikowej to tutaj ją znajdziesz. Oferowane przez firmę KUHN kosiarki na wysięgniku to maszyny stworzone z myślą o użytkownikach ceniących urządzenia uniwersalne i komfortowe w obsłudze. Dostępne w wersjach z ramieniem o zasięgu poziomym od 4.20 m do 6,20 m, kosiarki bijakowe na wysięgniku KUHN spełniają oczekiwania firm profesjonalnie zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych oraz poboczy dróg. W zależności od wykonywanej pracy (obcinanie gałęzi, przycinanie żywopłotów, wykaszanie skarp…) maszyny mogą być wyposażone w różne głowice tnące.

AGRI-LONGER GII M

Z myślą o pracy powyżej 100 roboczogodzin w roku, firma KUHN opracowała kosiarki wysięgnikowe do trawy i żywopłotów AGRI-LONGER GII z mechanicznie zabezpieczonym ramieniem o zasięgu poziomym od 4,20 m do 4,70 m, wyposażone w rotor o mocy 40 KM.

AGRI-LONGER GII P

Z myślą o pracy powyżej 250 roboczogodzin w roku, firma KUHN opracowała kosiarki wysięgnikowe do trawy i żywopłotów AGRI-LONGER GII z ramieniem o zasięgu poziomym od 5,10 m do 6 m zabezpieczonym na przegubie, wyposażone w rotor o mocy 45 KM.

POLY-LONGER

Z myślą o pracy powyżej 500 roboczogodzin w roku, firma KUHN opracowała kosiarki wysięgnikowe do trawy i żywopłotów POLY-LONGER GII o zasięgu poziomym 5 m, wyposażone w rotor o mocy 51 KM.

MULTI-LONGER GII

Z myślą o pracy powyżej 800 roboczogodzin w roku, firma KUHN opracowała kosiarki wysięgnikowe do trawy i żywopłotów MULTI-LONGER GII o zasięgu poziomym od 5 m do 5,70 m, wyposażone w rotor o mocy 57 KM.

PRO-LONGER GII

Z myślą o profesjonalnym użytkowaniu powyżej 1500 roboczogodzin w roku, firma KUHN opracowała modele kosiarek wysięgnikowych do trawy i żywopłotów PRO-LONGER GII o zasięgu poziomym od 5,10 m do 7,40 m, wyposażone w rotor o mocy 80 KM.

dealer finder map for KPL