Maszyny do uprawy przedsiewnej

Prawidłowe wschody zależą w głównej mierze od przygotowania łoża siewnego. Firma KUHN posiada w swojej ofercie pełną gamę maszyn do uprawy przedsiewnej. W jej skład wchodzą kultywatory do uprawy płytkiej, zintegrowane kultywatory do uprawy przedsiewnej, glebogryzarki i brony obrotowe. Ich trwałość, jakość pracy i wygoda użytkowania spełnią wszelkie wymagania.

Kultywatory do uprawy płytkiej

Kultywatory do uprawy płytkiej sprawdzają się zarówno przy uprawianiu ścierniska, jak i zaoranej gleby. Ich konstrukcja pozwala na swobodny przepływ dużej ilości resztek pożniwnych. Kultywatory oferują wysoką wydajność przy małym zapotrzebowaniu na moc oraz mechaniczną redukcję chwastów i samosiewów na wielką skalę.

Przeczytaj więcej

  • Model kultywatora PROLANDER

   PROLANDER

   Kultywator do uprawy przedsiewnej wyposażony w sprężyste zęby

Kultywatory zintegrowane do uprawy przedsiewnej

Kultywatory zębowe zostały zaprojektowane do uprawy przedsiewnej gleb lekkich, piaszczysto-gliniastych i wapienno-gliniastych. Mogą być również wykorzystywane do wiosennego doprawiania zaoranej gleby. Zintegrowane kultywatory do uprawy przedsiewnej KUHN oferują oczywiste korzyści ekonomiczne, stanowiąc skuteczną alternatywę pod względem uprawy gleby w warunkach, które nie wymagają stosowania brony wirnikowej. Kultywatory zintegrowane są zaprojektowane, aby mogły być agregowane siewnikami KUHN,

Przeczytaj więcej

  • CD 100 na białym tle

   CD 100

   Szybkie przygotowanie łoża siewnego na lekkich glebach maszynami o szerokości roboczej od 3 do 4 m

  • CD 1000 na białym tle

   CD 1000

   Płytka praca na lekkich glebach z resztkami pożniwnymi maszynami o szerokości roboczej od 3 do 3,5 m

Brony obrotowe

Uprawa przedsiewna to klucz do uzyskania optymalnego podłoża. Ma na celu zapewnienie nasionom szybkiego kiełkowania i wyrównanych wschodów oraz wykształcenia silnych siewek. Brona wirnikowa jest kluczem do uzyskania maksymalnej produktywności Twoich upraw, dzięki spulchnieniu, wyrównaniu, a następnie zagęszczeniu gleby. Wszystko to w jednym przejeździe. Brony obrotowe KUHN doskonale dostosowują się do warunków pracy, aby można było uprawiać glebę tak intensywnie, jak tego wymaga, a jednocześnie najmniej jak to możliwe.

Przeczytaj więcej

Glebogryzarki

Niezależnie od Twoich oczekiwań wobec maszyny, jakoś jej pracy musi zawsze być na najwyższym poziomie. Glebogryzarki KUHN spełniają ten warunek, jednocześnie będąc wyjątkowo wszechstronnymi rozwiązaniami. Glebogryzarki to maszyny, które osiągają wysoką wydajność w różnych obszarach zastosowań. Mogą być wykorzystywane do mechanicznego odchwaszczania, w uprawie międzyrzędowej, wmieszania resztek roślinnych z glebą lub rekultywacji (spulchnianie, rozluźnianie). W ofercie KUHN znajdziesz szeroką gamę glebogryzarek dostosowanych do Twoich potrzeb - zarówno o małych, jak i dużych szerokościach roboczych.

Przeczytaj więcej

  • EL 22 na białym tle

   EL 62 - 82 - 92

   Glebogryzarki o szerokościach roboczych od 1,20 m do 2,30 m.

  • EL 402 R na białym tle

   EL 122 - 402 R

   Glebogryzarki o szerokościach roboczych od 2,50 do 6,18 m.

  • Ogólna prezentacja EL BIOMULCH

   EL 162-300 BIOMULCH

   Za jego pomocą przeprowadzisz wiele rodzajów zabiegów uprawowych i podniesiesz wartość pokrywy

dealer finder map for KPL