Glebogryzarki

Niezależnie od Twoich oczekiwań wobec maszyny, jakoś jej pracy musi zawsze być na najwyższym poziomie. Glebogryzarki KUHN spełniają ten warunek, jednocześnie będąc wyjątkowo wszechstronnymi rozwiązaniami. Glebogryzarki to maszyny, które osiągają wysoką wydajność w różnych obszarach zastosowań. Mogą być wykorzystywane do mechanicznego odchwaszczania, w uprawie międzyrzędowej, wmieszania resztek roślinnych z glebą lub rekultywacji (spulchnianie, rozluźnianie). W ofercie KUHN znajdziesz szeroką gamę glebogryzarek dostosowanych do Twoich potrzeb - zarówno o małych, jak i dużych szerokościach roboczych.

EL 22 - 92

Poznaj szeroką ofertę glebogryzarek KUHN o szerokościach roboczych od 1,26 m do 2,30 m. Glebogryzarki doskonale sprawdzają się w przygotowaniu wysokiej jakości łoża siewnego w każdych warunkach.

EL 122 - 402 R

Poznaj szeroką ofertę glebogryzarek KUHN o szerokościach roboczych od 2,50 m do 6,18 m. Glebogryzarki doskonale sprawdzają się w przygotowaniu wysokiej powierzchni łoża siewnego w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach roboczych.

EL 162-300 BIOMULCH

Odkryj spulchniacz rotacyjny KUHN EL 162-300 BIOMULCH o szerokości roboczej 3 m do spulchniania powierzchni gleby. Rozpocznij swoją przygodę z rolnictwem regeneracyjnym, kompostowaniem powierzchniowym, odchwaszczaniem mechanicznym i biofumigacją, korzystając z wytrzymałego spulchniacza rotacyjnego!

dealer finder map for KPL