Kosiarki bębnowe

Tworząc kosiarki bębnowe, firma KUHN ustanowiła nowy standard. Unikatowy układ bębnów, osłony boczne FLEXPROTECT oraz ułatwienia w zakresie obsługi nie znalazły jak dotąd godnych siebie rywali. Kosiarki wyposażone w bębny o spłaszczonym kształcie i talerze ślizgowe. Ponadto, kosiarki bębnowe KUHNposiadają system szybkiej wymiany noży, dzięki któremu do wymiany wystarczy tylko jedno specjalne narzędzie.

Tylne kosiarki bębnowe

Niezwykła konstrukcja do profesjonalnych zastosowań! Kosiarki bębnowe firmy KUHN to wysokiej klasy maszyny. Tylne kosiarki bębnowe zostały wyposażone w sprawdzony układ bębnów. Duże bębny zewnętrzne i mniejsze wewnętrzne zapewniają doskonałe kopiowanie nierówności terenu, odpowiednie formowanie pokosu i wysoką wydajność pracy. Dzięki osłonom FLEXPROTECT uszkodzenia bocznych elementów kosiarki należą już do przeszłości.

Przeczytaj więcej

    • PZ 170 - 190 - 220. Sylwetka kosiarki bębnowej.

      PZ 170 - 190 - 220

      Kosiarki bębnowe montowane z tyłu ciągnika, szerokości robocze 1,65 do 2,10 m

    • PZ 3015

      PZ 3015

      Kosiarka bębnowa montowana z tyłu ciągnika, szerokość robocza 3,04 m

Frontalne kosiarki bębnowe

Kosiarki bębnowe KUHN wyznaczają standardy w tej klasie maszyn. Specjalne ułożenie bębnów, boczne osłony FLEXPROTECT i prosta obsługa to cechy, które są bardzo doceniane przez użytkowników. Kosiarki zostały wyposażone w 4 bębny o spłaszczonym kształcie i talerze ślizgowe. Składana osłona przednia oraz system szybkiej zmiany noży umożliwiają wymianę noży tnących w ciągu kilku minut.

Przeczytaj więcej

    • Frontalna kosiarka dyskowa KUHN PZ 3021 F

      PZ 1021 F

      Frontalne kosiarki bębnowe, szerokości robocze od 2,69 do 3,04 m"

Zestawy kosiarek bębnowych

Jeśli szukasz maszyny o dużej wydajności roboczej, zestaw kosiarek bębnowych to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Dwa zespoły koszące w zestawie z kosiarką frontalną zapewniają szerokość roboczą do 8.95 m dla modelu. Gospodarstwa rolne dysponujące ciągnikami w przedziale mocy od 74 do 110 kW/100-150 KM mogą teraz osiągnąć maksymalne rezultaty pod względem wydajności koszenia. Dwa tylne zespoły koszące są dobrze znane na rynku i stanowczo udowodniły swoją wysoką jakość. Sprzedano już ponad 25 000 przednich i tylnych kosiarek bębnowych o takiej właśnie konstrukcji. Kosiarki te sprawdziły się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach roboczych. To co wyróżnia te kosiarki na rynku jest specjalne rozmieszczenie bębnów: duże bębny na zewnątrz i małe od wewnątrz zapewniają wydajne koszenie i przemieszczanie materiału do tyłu maszyny oraz dokładne kopiowanie terenu. Swobodnie obracające się spodnie talerze ułatwiają ciągnięcie maszyny.

Przeczytaj więcej

    • PZ 8831. sylwetka kosiarki bębnowej

      PZ 8831

      Kombinacja kosiarki frontalnej i zawieszanej z tyłu ciągnika, szerokość robocza do 8,84 m

dealer finder map for KPL