Tylne kosiarki bębnowe

Niezwykła konstrukcja do profesjonalnych zastosowań! Kosiarki bębnowe firmy KUHN to wysokiej klasy maszyny. Tylne kosiarki bębnowe zostały wyposażone w sprawdzony układ bębnów. Duże bębny zewnętrzne i mniejsze wewnętrzne zapewniają doskonałe kopiowanie nierówności terenu, odpowiednie formowanie pokosu i wysoką wydajność pracy. Dzięki osłonom FLEXPROTECT uszkodzenia bocznych elementów kosiarki należą już do przeszłości.

PZ 170 - 190 - 220

Przeznaczone dla małych i średnich gospodarstw rolnych, kosiarki PZ zostały oparte na tradycji, którą 50 lat temu zapoczątkowało wprowadzenie pierwszych na świecie kosiarek bębnowych. W ciągu tych lat zostały dopracowane, lecz wciąż posiadają te cechy, które czynią je wielkimi.

PZ 270 - 300

Modele PZ 270 i 300, sprzedane w ilości ponad 25.000 tysięcy egzemplarzy, wyposażone są w bębny o sprawdzonej budowie. Duże bębny zewnętrzne i małe bębny wewnętrzne zapewniają doskonałe kopiowanie nierówności terenu, odpowiednie formowanie pokosu i wysoką wydajność pracy.

PZ 320

Przeznaczona dla małych i dużych gospodarstw rolnych, kosiarka PZ 320 cechuje się dużą wydajnością i wysoką jakością koszenia. Popraw jakość paszy i ogranicz przestoje w każdych warunkach wykorzystując wyjątkowy system zawieszenia LIFT-CONTROL.

dealer finder map for KPL