Pługi obracalne półzawieszane

Pługi półzawieszane obracalne charakteryzują się większą wydajnością pracy, która idzie w parze z prostą konstrukcją. Dzięki niej pługi Manager, Vari-Manager, Challenger i Leader maja takie same wymagania względem mocy ciągnika, co zawieszane pługi z mniejszą ilością korpusów. Mimo dużych gabarytów, pługi są bardzo zwrotne, co pozwala na dokładne wykonanie orki niezależnie od kształtu pola. Te pługi oferują wysoką wydajność pracy w każdych warunkach! W naszej ofercie znajdują się pługi półzawieszane obracalne z liczba korpusów od 5 aż do 12. Przeznaczone są do średnich i dużych gospodarstw.

VARI-LEADER

Modele VARI-LEADER mogą być wyposażone w 6 do 8 korpusów i są przeznaczone do pracy z ciągnikami o mocy od 135 do 360 KM.

MULTI-LEADER XT

Półzawieszany pług jednokołowy MULTI-LEADER XT, dostępny w wersjach od 7 do 9 korpusów do pracy z ciągnikami o mocy od 180 do 405 KM, łączy w sobie wytrzymałość i wydajność pracy.

VARI-MANAGER

Półzawieszany pług VARI-MANAGER może być wyposażony w 5 do 8 korpusów i jest przeznaczony do pracy z ciągnikami o mocy od 150 do 240 KM.

CHALLENGER

Półzawieszany pług obracalny CHALLENGER może być wyposażony w 7 do 12 korpusów i jest przystosowany do pracy z ciągnikami o mocy od 200 do 500 KM.

VARI-CHALLENGER

Półzawieszany pług o zmiennej szerokości z podnoszeniem tylnego nadwozia w celu natychmiastowego dostosowania do potrzeb użytkownika.

dealer finder map for KPL