Rozsiewacze soli i piasku

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników dróg i chodników, firma KUHN w swojej ofercie posiada pełną linię rozsiewaczy komunalnych do zimowego utrzymania dróg. Rozsiewacze uniwersalne mogą być wykorzystane do wysiewu soli, piasku lub żwiru na drogach, podjazdach i parkingach. Zapewniają precyzyjny wysiew każdego materiału niezależnie od ilości wysiewu na m². Wśród rozsiewaczy komunalnych znajdują się modele zawieszane, zaczepiane, a nawet pchane, dzięki czemu mogą one pracować w każdych warunkach i z różnymi ciągnikami. Rozsiewacze są dostępne w wersjach o pojemności zbiornika od 55 do 1500 litrów. Stromo ustawione ściany zbiornika oraz mieszadło zapewniają płynne przemieszczanie się materiału do tarczy wysiewającej, nawet w przypadku trudnych w wysiewie materiałów. Rozsiewacze KUHN to wydajność i niezawodność, która gwarantuje szybką interwencję w chwili nadejścia zimy.

K51

Pchany lub ciągnięty rozsiewacz do soli, piasku i nawozów o pojemności 55 l i maksymalnej ładowności 60 kg. Łatwy i wygodny w obsłudze, będziesz go używać przez cały rok.

AXEO

Zawieszane rozsiewacze do soli i piasku o pojemności od 250 do 1500 l o maksymalnej ładowności od 500 do 1800 kg. Łatwa obsługa, ustawienia robocze w tej profesjonalnej maszynie są szybkie i proste w wykonaniu.

VSA

Zawieszany rozsiewacz do soli i piasku o pojemności od 250 do 360 l o maksymalnej ładowności 500 kg. Łatwa w obsłudze i wygodna maszyna przystosowana do pracy z ciągnikami o małej mocy, przeznaczona dla służb komunalnych.

dealer finder map for KPL