Model rozsiewacza VSA 360

Wysoka jakość rozsiewu z myślą o służbach komunalnych

Zawieszany rozsiewacz do soli i piasku o pojemności od 250 do 360 l o maksymalnej ładowności 500 kg. Łatwa w obsłudze i wygodna maszyna przystosowana do pracy z ciągnikami o małej mocy, przeznaczona dla służb komunalnych.

Znajdź najbliższego dealera

Bezpieczeństwo ludzi jest bezcenne! Dlatego opracowaliśmy kompletną gamę rozsiewaczy przeznaczonych do zimowego utrzymania dróg. Wysokiej jakości konstrukcja i zastosowanie wielu części ze stali nierdzewnej zapewnia rozsiewaczom do soli i piasku długą żywotność. Precyzja rozsiewu AXEO pozwala zaoszczędzić rozsiewane produkty, jednocześnie chroniąc środowisko, dzięki kontrolowanemu, precyzyjnemu rozsiewowi, nawet przy dużej prędkości jazdy. To połączenie kilku czynników sprawia, że modele AXEO są wydajne i wszechstronne: łatwość obsługi, imponujące możliwości zastosowania oraz szybkie i łatwe regulacje. Zaletą rozsiewacza AXEO jest zdolność do równomiernego rozsiewu każdego produktu: soli, piasku, żwiru lub nawozu w parkach i na terenach zielonych.
Zawieszany rozsiewacz do soli i piasku VSA podczas pracy

Korzyści dla użytkownika

Wszechstronność maszyny dostosowana do Twoich potrzeb

Rozsiewacz do soli i piasku VSA z napędem mechanicznym lub hydraulicznym w zależności od Twoich potrzeb.

Dostosuj napęd do swoich potrzeb

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać napęd mechaniczny lub hydrauliczny. Zapewnia to elastyczną i skuteczną pracę z różnymi pojazdami oraz zwiększa zakres zastosowania.

Dopasuj wysiew do rodzaju rozsiewanego produktu

Regulowane dno zbiornika z zasuwami dozującymi ze stali nierdzewnej: łatwe dostosowanie wysiewu niezależnie od rodzaju produktu. Możliwy jest wysiew tylko na jedną stronę.
W rozsiewaczu do soli i piasku VSA regulowane dno zbiornika z wylotami ze stali nierdzewnej pozwala dostosować obraz rozsiewu do rodzaju wysiewanego produktu.

Korzyści płynące z wyposażenia dostosowanego do specyficznych potrzeb

W przypadku lepkich i trudnych w wysiewie produktów, takich jak mieszanka soli i piasku, specjalne mieszadło zapewnia ich regularny przepływ przez wylot zbiornika. Dostępnych jest kilka wersji sterowania zasuwami: zdalne za pomocą linek, elektryczne lub za pomocą siłownika hydraulicznego. Wyposażenie umożliwiające dostosowanie do różnych ciągników. Sito zasypowe zatrzymuje kamienie, bryły i inne ciała obce, dzięki czemu skutecznie chroni dno zbiornika. Ważnym elementem wyposażenia jest oświetlenie drogowe, które zapewnia bezpieczny transport.
Specjalne mieszadło w rozsiewaczach do soli i piasku VSA do lepkich, problematycznych w wysiewie produktów.

Wysoka jakość rozsiewu

Ściany zbiornika rozsiewacza do soli i piasku VSA zapewniają równomierny przepływ produktu

Gwarancja równomiernego przepływu

Ściany zbiornika zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować ryzyko spiętrzania trudnych w przepływie produktów. To naprawdę ważne dla uzyskania wysokiej jakości pracy!

Wysiew pod pełną kontrolą

Regulowane osłony kierujące ze stali nierdzewnej pozwalają na bieżąco dostosowywać szerokość roboczą. Podobnie jak zbiornik, można je łatwo zdemontować bez użycia narzędzi i dokładnie wyczyścić po zakończeniu pracy rozsiewaczem do soli i piasku VSA.
Regulowane osłony ze stali nierdzewnej ustawiają szerokość roboczą rozdrabniacza do soli i piasku VSA.

Przyjazny dla użytkownika, trwały rozsiewacz

Szybka i precyzyjna regulacja dawki w rozsiewaczu do soli i piasku VSA

Szybka i precyzyjna zmiana ustawień

Szybka regulacja dawki wysiewu, dzięki ruchomemu ogranicznikowi i precyzyjnie wyskalowanej płycie. Dźwignia steruje otwieraniem i zamykaniem wylotów. W razie konieczności, możliwy jest oczywiście wysiew wyłącznie po lewej lub prawej stronie.

Łatwa konserwacja

Demontaż podstawowych elementów rozsiewacza soli i piasku VSA zajmuje zaledwie kilka minut: czyszczenie i konserwacja są bardzo ułatwione. Ponadto, obudowa napędu nie wymaga żadnej konserwacji.
Brak konieczności konserwacji i szybki demontaż elementów rozsiewacza do soli i piasku VSA.

Rozsiewacz VSA do soli, piasku, żwiru i piasku salt, podczas pracy na ośnieżonej górskiej drodze

Specyfikacja

Dane techniczne
 
Szerokość robocza (m)
Pojemność zbiornika (l)
Maksymalna ładowność (kg) ok.
Maksymalna pojemność (l)
Średnica zbiornika (m)
Wysokość napełniania (m)
Regulacja dawki wysiewu
Zaczep
Sito zasypowe
Tylne światła drogowe
Masa (kg)
VSA 121 VSA 250 VSA 360
0,50 - 5,00 0,90 - 9,00 0,90 - 9,00
120 250 360
180 500 500
180 250 360
77 0,88 1,00
82 1,07 1,18
Za pomocą dźwigni na proporcjonalnej płycie regulacyjnej Za pomocą dźwigni na proporcjonalnej płycie regulacyjnej Za pomocą dźwigni na proporcjonalnej płycie regulacyjnej
3-pkt., kat. 1N 3-pkt., kat. 1 3-pkt., kat. 1
Seryjnie Seryjnie Seryjnie
Opcja Opcja Opcja
55 105 110

Media