Siewniki zawieszane

Siew pełni bardzo ważną rolę w procesie uprawy gleby. W KUHN opracowaliśmy serię siewników zawieszanych, które zostały opracowane na bazie doświadczeń w produkcji siewników. Jeżeli szukasz rozwiązania, które umożliwia siew różnych gatunków roślin przy zachowaniu precyzyjnej dawki i równomiernych odstępów między nasionami, nasze siewniki zawieszane są skierowane do Ciebie. Gwarantują wysoką jakość siewu w każdej sytuacji oraz są łatwe w regulacji.

Siewniki zawieszane Aktualności i oferty

KUHN Aurock - technologia przyszłości
21 maj 2020 Uprawa

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi upraw...

Siewniki rzędowe mechaniczne

KUHN oferuje szeroką gamę siewników mechanicznych zarówno konwencjonalnych jak i nabudowanych na maszynie uprawowej. Wysiew przynosi najlepsze rezultaty przy równomiernym dozowaniu nasion na całej szerokości siewnika. Spiralnie ułożone rowki aparatu wysiewającego zapewniają wyjątkowo dokładne dozowanie materiału siewnego nawet na stokach. Te łatwe w obsłudze siewniki idealnie nadają się do wysiewu wszelkiego rodzaju nasion.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka maszyny rolniczej PREMIA 9000

   PREMIA

   Mechaniczny siewnik rzędowy z redlicami piersiowymi lub talerzowymi

Siewniki do siewu bezpośredniego

Siew bezpośredni sprawdza się w warunkach, gdy występują niedobory wody. Siewnik do siewu bezpośredniego stosowany ma za zadanie umieścić nasiona bezpośrednio w ściernisku, przy minimalnej uprawie gleby. Dzięki temu gleba jest o wiele lepiej chroniona przed erozją. Dzięki tej technologii koszty uprawy są niższe niż w uprawie orkowej. W KUHN przygotowaliśmy gamę maszyn, które idealnie sprawdzą się w siewie bezpośrednim.

Przeczytaj więcej

  • MEGANT 602 R obrys

   MEGANT 602 R

   Zawieszany siewnik do siewu w uprawie uproszczonej o szerokości roboczej 6,00 m.

dealer finder map for KPL